‫ اخبار

صفحات: 1 2 3 4 5 »
پنجمین فراخوان رویداد شبکه سازی در حوزه نفت، گاز و انرژی در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی

شتابدهنده دانش بنیان پیاکو مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی در نظر دارد به منظور توسعه شبکه سازی و اکوسیستم نوآورانه حوزه های موضوعه خود رویداد های هفتگی ای تحت عنوان کافه انرژی برگزار نماید که یک گپ و گفت دوستانه در یک فضای غیر رسمی متشکل از متخصصان حوزه نفت، گاز و انرژی، کارآفرینان و سرمایه گذاران به منظور تبادل نظر و توسعه استارت آپ های این حوزه می باشد . 

?از همه شما دعوت میگردد تا با رزرو رایگان ازطریق لینک زیر در رویداد کافه انرژی حضور پیدا کنید . 

www.evand.com/events/energycafe5
تاریخ : 26 آبان 1400 ساعت 15.45 الی 18.00

آدرس رویداد : تهران ، ولنجک ، دانشگاه شهید بهشتی ، پارک علم و فناوری ، طبقه منفی 3 ، پیاکو 
️شماره تماس :  02122407645 داخلی 4
شماره واتس اپ : 09361386861

نشست لایو پارک علم و فناورى دانشگاه شهید بهشتى به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی برگزار میشود

همزمان با هفته جهانى کارآفرینى توسط پارک علم و فناورى دانشگاه شهید بهشتى نشست لایو معرفی سیستم هوشمند جذب سرمایه انسانی در کسب و کارهای خرد و متوسط را برگزار میکند.

 

مراسم تودیع و معارفه مدیران پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتى برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیران پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتى و قدردانی از مجریان تاسیس مراکز نوآوری دانشکده ها و پژوهشکده های دانشگاه برگزار گردید.
مراسم تودیع دکتر علی سنبلی (معاون پیشین پارک علم و فناوری)، دکتر مریم جلالی (رییس پیشین دفتر ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل) و دکتر مجتبی وحیدی اصل (معاون پیشین مرکز رشد واحدهای فناور) و معارفه دکتر یاسرنیک پیمان (مدیر فناوری و نوآوری)، دکتر علی اصغر لشگری (رییس دفتر ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل)، دکتر فرنوش اعلامی (معاون مرکز رشد واحدهای فناوری و کارآفرینی) و مهندس فاطمه گودرزی (رییس اداره خدمات تجاری سازی) روز دوشنبه ١٠ آبان ماه١٤٠٠ در سالن جلسات پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتى برگزار گردید.

با توجه به اهمیت تاسیس مراکز نوآوری در دانشگاه، در ادامه از زحمات مهندس هوشیارکولیوند(مدیر پشتیبانی و خدمات فناوری پارک علم و فناوری) و دکتر علی اصغر سعد آبادی(مدیر مرکز رشد واحدهای فناوری و کارآفرینی) در خصوص راه اندازی، تجهیز و استقرار واحدهای فناور در مراکز نوآوری دانشکده ها و پژوهشکده ها تجلیل و قدردانی گردید. 

در این مراسم از همکاری مدیران پیشین قدردانی و به لزوم ادامه همکاری آنها در جلسات برنامه ریزی و کمیته های ارزیابی تاکید و از مدیران جدید پارک درخواست شد پیشنهادهای خود را برای تدوین برنامه جامع پارک ارایه دهند.

بازدید نمایندگان پارک زیست‌فناوری خلیج‌فارس (قشم) از پارک علم و فناوری و مرکز نوآوری دانشکده علوم و فناوری زیستی دانشگاه شهید بهشتی

ریاست پارک زیست‌فناوری خلیج‌فارس (قشم) و هیأت همراه از پارک علم و فناوری و مرکز نواوری دانشکده علوم و فناوری زیستی دانشگاه شهید بهشتی بازدید کردند.

در ابتدای جلسه دکتر ندا سلیمانی، مدیر مرکز نوآوری دانشکده علوم و فناوری زیستی، به ارائه توضیحات در خصوص توانمندی ها در حوزه شیلات، بیوتکنولوژی دریا و کیت های تشخیصی بیماری های مرتبط پرداختند.

در ادامه این جلسه هم اندیشی که با حضور دکتر فریبرز مسعودی رئیس پارک علم و فناوری و دکتر علی اصغر سعدآبادی مدیر مرکز رشد واحدهای فناوری و کارآفرینی برگزار میشد راهکارهای اجرایی در خصوص همکاری دوجانبه و تعاملات مشترک در بخش های مختلف بررسی شد.

در پایان نمایندگان پارک زیست‌فناوری خلیج‌فارس (قشم) از شرکت دانش بنیان سیراف (در حوزه تجهیزات دریایی) بازدید نمودند.

چهارمین فراخوان رویداد شبکه سازی در حوزه نفت ؛ گاز و انرژی 

شتابدهنده دانش بنیان پیاکو مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی در نظر دارد به منظور توسعه شبکه سازی و اکوسیستم نوآورانه حوزه های موضوعه خود رویداد های هفتگی ای تحت عنوان کافه انرژی برگزار نماید. کافه انرژى یک گپ و گفت دوستانه در یک فضای غیر رسمی متشکل از متخصصان حوزه نفت، گاز و انرژی، کارآفرینان و سرمایه گذاران به منظور تبادل نظر و توسعه استارت آپ های این حوزه می باشد . 

موضوع این هفته صنایع بالا دستى شامل اکتشاف، حفارى، انتقال، ازدیاد برداشت و استخراج، صنایع پایین دستى شامل پالایش و پتروشیمى و انرژى هاى تجدید پذیر مى باشد.

از همه شما دعوت میگردد تا با رزرو رایگان ازطریق لینک زیر در رویداد کافه انرژی حضور پیدا کنید . 

 www.evand.com/events/energycafe4
تاریخ : ١٢ آبان 1400 ساعت 16.00 الی 18.00

آدرس رویداد : تهران ، ولنجک ، دانشگاه شهید بهشتی ، پارک علم و فناوری ، طبقه منفی 3 ، پیاکو 

️شماره تماس :  02122407645 داخلی 4
شماره واتس اپ : 09361386861
 

استخدام در شرکت خورشید فران ایرانیان زمین (خیز) مستقر در پارک علم وفناوری دانشگاه شهید بهشتی

شرکت خورشید فران ایرانیان زمین (خیز) مستقر در پارک علم وفناوری دانشگاه شهید بهشتی برای تکمیل کادر خود نیاز به دو نفر نیرو با مشخصات زیر دارد:


1. دانشجو یا فارغ التحصیل، مسلط به لحیم کاری قطعات smd و طراحی برد(پاره وقت - گرایشهای رشته برق و الکترونیک )
2. فارغ التحصیل جهت همکاری در بخش تولید محتوا برای اینستاگرام (تمام وقت - خانم - رشته تحصیلی اهمیتی ندارد ) 

عزیزانی که تمایل به همکاری دارند رزومه خود را به آدرس ایمیل ir.khizlgl@info ارسال نمایند.

در حاشیه بازدید رییس پارک علم وفناوری دانشگاه شهید بهشتی از نمایشگاه سنگ MARMOMAC ورونا اعلام شد: برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزش تجاری سازی مشترک بین ایران و ایتالیا

در اجرای مفاد تفاهم نامه میان پارک علم وفناوری دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده علوم زمین دانشگاه شهید بهشتی و انجمن سنگ ایران ، دکتر فریبرز مسعودی ریاست پارک علم وفناوری دانشگاه شهید بهشتی به نمایندگانی از پارک و دانشگاه شهید بهشتی در پنجاه و ششمبن نمایشگاه بین المللی سنگ(MARMOMAC)  مستقر در ورونا- ایتالیا حضور یافت.

نمایشگاه بین المللی مارمومک ورونا که 7 تا 10 مهر ماه 1400 برگزار شد یکی از چند رویداد مهم صنعت سنگ جهان است که کل زنجیره تأمین را شامل شده و هرساله فعالین حوزه صنعت سنگ، اعم از معدن داران، کارخانه داران، سازندگان ماشین آلات و بازرگانان از سراسر جهان از آن بازدید میکنند. این نمایشگاه هرساله طیف گسترده ای از محصولات خام تا محصولات نیمه تمام و نهایی، از ماشین آلات و فناوری های فرآوری تا کاربردهای احتمالی سنگ در معماری و طراحی را شامل میشود.

در حاشیه این نمایشگاه نشست مشترک میان نمایندگان دانشگاه شهید بهشتی،انجمن سنگ ایتالیا و انجمن سنگ ایران برگزار شد و به موجب آن برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزش تجاری سازی مشترک بین ایران و ایتالیا در دستور کار قرار گرفت.

نمایشگاه سنگ مارمومک شاید تنها نمایشگاه تجاری در حوزه سنگ باشد که حضور و بازدید از آن برای  فعالان این حوزه اهمیت دارد. این نمایشگاه تجاری بین‌المللی نخستین بار در سال 1961 برپا شد و ابتدا تنها بازار ایتالیا را پوشش می‌داد. اما اکنون پس از شصت سال فعالیت به محل گردهمایی عرضه‌کنندگان و متقاضیان از سرتاسر جهان تبدیل شده و بدین ترتیب در تعیین روند کلی صنعت سنگ نقش پررنگی یافته است.

 

 

تست PCR در دانشگاه شهید بهشتی به ‌منظور تسریع غربالگری ویروس کووید19، در خودرو مراجعین انجام می‌شود

در راستای تسریع و بهبود غربالگری مبتلایان به ویروس کووید 19 و از میان برداشتن مشکلات و محدودیت های نمونه گیری، تست PCR در دانشگاه شهید بهشتی به صورت سواره(داخل خودرو) انجام می شود.

این شیوه نمونه برداری در راستای اجرای برنامه کاری مشترک پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، شرکت دانش بنیان زیست فناور کاوش پارسیان مستقردر این پارک و مجتمع دارویی درمانی هلال ایران برای شهروندان تهرانی (محل استقرار دانشگاه شهید بهشتی) در نظر گرفته شده و تا زمان بازگشت به حالت عادی جامعه و گذر از وضعیت اضطراری به کار خود ادامه می دهد.

ثبت‌نام، غیرحضوری است. تنها کافی است فرد متقاضی یک روز قبل به سامانه www.tehrantest.com مراجعه و شماره پلاک خودرو و اطلاعات خود و دیگر متقاضیان همراه را ثبت ‌کند و در ساعت تعیین‌شده، مراجعین با اتومبیل از درب درکه، واقع در میدان شهریاری منطقه یک تهران وارد دانشگاه شهید بهشتی شوند و مسیر مشخص‌شده تست دهی را دنبال کرده و به مکان انجام تست برسند. متخصصان، بدون پیاده کردن مراجعین از اتومبیل خود، تنها در عرض یک دقیقه، تست گیری را انجام خواهند داد. پاسخ تست در زودترین زمان ممکن، برای متقاضی پیامک خواهد شد به‌علاوه پرداخت هزینه، قبل از انجام نمونه‌گیری صورت می‌گیرد و نتیجه تست نیز از همان سامانه قابل دریافت است

رویدادهای هفتگی کافه انرژی در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار میشود

شتابدهنده پیاکو نخستین شتابدهنده تخصصی نفت، گاز و انرژی، واقع در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی به عنوان پل ارتباطی میان مراکز علمی قوی و نخبگان صنعت با مهیا کردن شرایط شکل گیری تیم های فناور و نوآور به خلق ارزش و حمایت از استارتاپ ها، کارآفرین ها و افراد متخصص برای تامین، تسهیلات مالی و سرمایه گذاری می پردازد .

فقدان تعامل و پیوند میان تیم های فناور و کارفرمایان حوزه نفت، گاز و انرژی جهت رفع نیازهای فناورانه، فقدان ارتباط و پیوند بین ایده پردازان و سرمایه گذاران و ایجاد ارتباط میان آموخته های دانشگاهی متناسب با بازار کار در حوزه نفت، گاز و انرژی موجب شده تا پیاکو با برگزاری رویداد های هفتگی عمومی، تحت عنوان کافه انرژی به گرد همایی دوستانه در غالب فضایی غیر رسمی، متشکل از متخصصان حوزه نفت، گاز و انرژی، کارآفرینان و سرمایه گذاران به منظور تبادل نظر و توسعه استارت آپ های این حوزه بپردازد.

 هدف پیاکو از برگزاری رویداد کافه انرژی شبکه سازی و توسعه ایده های نوآورانه در حوزه های نفت، گاز و انرژی همراه با ارائه راه حل های نوآورانه و فناورانه، شناسایی افراد با ایده های مطرح و نوآور و آشنایی دانشجویان با فناوری های دانش بنیان و نوظهور در صنعت نفت، گاز و انرژی است.

از مزیت های حضور در این رویداد می توان به بهره مندی از امتیاز رویداد های آموزشی و سرمایه گذاری، توسعه اکوسیستم استارت آپی و کارآفرینی، افزایش ظرفیت نیروی انسانی و  افزایش اشتغال در حوزه فناوری های نوین در صنعت نفت، گاز و انرژی اشاره کرد. حضور برای همه علاقه مندان، سرمایه گذاران، ایده پردازان، استارت آپ ها و صاحبین کسب و کار موضوعه آزاد و رایگان اما رزرو الزامی است، لذا برای ثبت نام به آدرس www.evand.com/events/energycafeمراجعه فرمایید.

 این رویداد نیاز به دعوت ندارد همه در این رویداد دعوت می باشند.کافه انرژی یک دورهمی برای استارت آپ ها، کار آفرین ها و افراد دارای ایده های نو در زمینه نفت، گاز و انرژی است.

 

صفحات: 1 2 3 4 5 »

جستجوی محتوا

جستجو با برچسب

# پارک علم و فناوری استان سمنان # پارک علم و فناوری یزد #پارک علم و فناوری استان سمنان اداره خدمات فنی و تخصصی پارک علم و فناوری خلیج فارس بوشهر البرز تفاهم نامه جهاددانشگاهی دانش بنیان دانشگاه شهید بهشتی رونمایی شرکت دانش بنیان صندوق نوآوری و شکوفایی فناور مرکز رشد مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی مرکز نوآوری مهندس عباسی نوفن وبینار پارک البرز پارک علم و فناوری پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی پارک علم و فناوری استان سمنان پارک علم و فناوری البرز پارک علم و فناوری خراسان پارک علم و فناوری خلیج فارس بوشهر پارک علم و فناوری خوزستان پارک علم و فناوری دانشگا تهران پارک علم و فناوری دانشگاه تهران پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان پارک علم و فناوری فارس پارک علم و فناوری قزوین پارک علم و فناوری قم پارک علم و فناوری مازندران پارک علم و فناوری کردستان پارک علم و فناوری گیلان پارک علم و فناوری یزد پارک علم وفناوری دانشگاه شهید بهشتی