‫ اخبار

بازدید رؤسای پارک‌های علم و فناوری سیستان و بلوچستان و هرمزگان از پارک علم و فناوری استان مرکزی

رؤسای پارک‌های علم و فناوری سیستان و بلوچستان و هرمزگان از امکانات، زیرساخت‌ها و تعدادی از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان پارک علم و فناوری استان مرکزی در روز دوشنبه 29 آذرماه جاری بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، در این بازدید که با هدف انتقال تجارب و آشنایی با اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در پارک علم و فناوری استان مرکزی انجام شد، دکتر شهیکی و دکتر فتی رؤسای پارک‌های علم و فناوری سیستان و بلوچستان و هرمزگان از فضاهای آزمایشگاهی، کارگاهی و زیرساخت‌های عمرانی مجموعه سایت جامع پارک و همچنین تعدادی از شرکت‌ها و واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد و پارک بازدید به عمل آوردند.


همچنین در ادامه این بازدید، با حضور در شرکت ماشین سازی اراک ضمن آشنایی با فعالیت‌ها و تولیدات این شرکت بزرگ صنعتی از تجهیزات و سالن‌های تولید آن و همچنین از کارخانه نوآوری آفتاب واقع در این شرکت بازدید به عمل آمد.

پایان خبر./

30 آذر 1400
دوره آموزشی آنلاین آشنایی با مهندسی خلاق و نوآوری نظام یافته

دوره آموزشی آنلاین با عنوان «آشنایی با مهندسی خلاق و نوآوری نظام‌یافته» در روز دوشنبه مورخ 29 آذرماه 1400 از ساعت 08:30  الی 12:30 برگزار خواهد شد.

زمان برگزاری دوره:

دوشنبه مورخ 29  آذرماه 1400

مدرس دوره:

دکتر محمد گُهری؛

مدیر امور بین‌الملل و روابط عمومی دانشگاه صنعتی اراک

سرفصل‌های دوره:

 • آشنایی با مبـــــانی خلاقیـــت و نــــوآوری
 • آشنـایی با تغییر و تحولات محیطی و ضرورت خلاقیت در مهندسی
 • مشخصـه‌های تفکر خلاق و سیکل حل خلاقانه مسئله
 • آشنــایی با روش طوفان ذهنی و تمرین عملی
 • آشنایی با TRIZ و اختراع و ابتکار بر اساس آن
 • تمریــن عملی نـوآوری و حل مساله بر اساس TRIZ
 • نقش مدیـریت خلاقیت و خلاقیت مدیرانه در سازمان‌ها

هزینه شرکت در این دوره آموزشی 100 هزار تومان می باشد.

 • هزینه حضور هسته های فناور مستقر در دوره پیش رشد، با حمایت پارک می باشد!
 • 70% تخفیف، ویژه واحدهای فناور مستقر در پارک و مرکز رشد.‌
 • 50% تخفیف، ویژه دانشجویان
 • 50% تخفیف، ویژه اعضاء محترم هیأت علمی دانشگاه‌های استان
 • 50% تخفیف، ویژه همکاران سایر پارک‌های کشور

شماره شبا جهت واریز وجه

IR 2301 0000 4001 1048 0301 9083

شناسه پرداخت

305104851113526

بانک مرکزی، به نام پارک علم و فناوری استان مرکزی

علاقمندان جهت ثبت نام می توانند از طریق مراجعه به آدرس اینترنتی: http://astp.irislms.ir/  و یا تماس با تلفن 4-32802601-086 واحد آموزش (داخلی 119) اقدام فرمایند.

جهت اطلاع از نحوه ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی اینجا کلیک کنید.

28 آذر 1400
بیست و یکمین جلسه شورای مرکز رشد سال جاری برگزار شد

بیست و یکمین جسله شورای مرکز رشد جامع پارک با حضور اعضای شورا و با هدف بررسی درخواست پذیرش2 شرکت فناور و همچنین بررسی درخواست تمدید زمان استقرار و عملکرد  1 شرکت فناور، در روز یکشنبه مورخ 28 آذر ماه سال جاری در محل سالن جلسات پارک برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، در این جلسه درخواست پذیرش شرکت‌های "آرمان کیمیا سپهر" با ایده محوری "تولید دانش فنی و توسعه کاتالیست‌های مورد نیاز صنایع شیمیایی" و "اکسیرسازان نواندیش پیشرو فن" با ایده محوری "تولید نوشیدنی ورزشی و انرژی‌زا"  مورد بررسی قرار گرفت و با پذیرش و استقرار این شرکت‌ها  بر اساس نظر اعضای شورا در مرکز رشد جامع پارک موافقت به عمل آمد.


همچنین در ادامه جلسه درخواست تمدید مدت زمان استقرار شرکت‌ "پیشرو الکترورایان اورانوس" با ایده محوری "طراحی و ساخت کنترل کننده‌های منطقی برنامه پذیر (plc) بر پایه میکرو کنترلر arm" با حضور اعضای شورا و نماینده  این شرکت‌، در مرکز رشد جامع فناوری، مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت.

28 آذر 1400
حضور مرکز رشد دانشگاه قم در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری 1400

نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان قم در سال 1400 به صورت مجازی از تاریخ 20 تا 30 آذرماه در حال برگزاری می ­باشد..

فعالان عرصه پژوهش و فناوری استان، با عرضه دستاوردها و خدمات دو سال اخیر خود، علاقه ‌مندان این حوزه را با تلاش ‌های صورت گرفته در استان، آشنا کردند.

مرکز رشد دانشگاه قم نیز مانند سال های گذشته با حضور خود در این نمایشگاه، چهار دستاورد از فناوری ‌های تجاری ‌سازی شده دو سال اخیر فناوران خود را به همراه گزارش عملکرد از فعالیت‌های انجام شده در راستای حمایت از فناوران استان در سال‌های 1399 و 1400، به عموم معرفی کرد.

این نمایشگاه برای علاقه مندان در حوزه فناوری تا 30 آذر ماه برقرار است و از طریق نشانی اینترنتی زیر قابل دسترسی می باشد.

https://qomstp.smartfair.ir/web

 

 

مرکز نوآوری دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی افتتاح شد

 مرکز نوآوری دانشکده حقوق  امروز  22 آذرماه طی مراسمی با حضور رییس، معاونین و مدیر نوآوری دانشکده حقوق و رییس و جمعی از مدیران پارک علم و فناوری افتتاح شد.
مرکز نوآوری دانشکده حقوق با وسعت 38 متر مربع فضای اشتراکی جهت استقرار 5 تیم فناور رسما مورد بهره برداری قرار گرفته و شروع به فعالیت کرده است.

هفتمین جلسه شورای فناوری پارک برگزار شد

هفتمین جلسه شورای فناوری پارک علم و فناوری استان مرکزی با هدف بررسی درخواست‌های پذیرش2 شرکت، در دوره پسارشد پارک علم و فناوری در روز دوشنبه مورخ 22 آذرماه 1400 با حضور اعضای این شورا برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، در این جلسه درخواست پذیرش2 شرکت فناور که پیشتر در مرکز رشد جامع واحدهای فناوری پارک مستقر بوده‌اند به منظور امکان استقرار در دوره پسارشد با حضور مدیران این شرکت‌ها و اعضای شورا مورد طرح و بررسی قرار گرفت که بر این اساس با پذیرش شرکت "درمان گستر سینوهه" به عنوان واحد تحقیق و توسعه و شرکت "کیمیا نویان زاگرس" به عنوان واحد فناور خصوصی، موافقت به عمل آمد.

22 آذر 1400
شرکت ایران‌تلنت با همکاری دانشگاه شهیدبهشتی رویداد Career Summit ایران را برگزار میکند

شرکت ایران‌تلنت با همکاری دانشگاه شهیدبهشتی برگزار میکند:

اولین رویداد Career Summit ایران در دانشگاه شهیدبهشتی

قراره در رویداد Career Summit همراه با حرفه‌ای‌ها شغل آینده‌مونو پیدا کنیم

تاریخ: 22 تا 24 آذر به صورت آنلاین و حضوری

ثبت نام برای عموم رایگان و آزاد است

همراه با بازی‌های دسته‌جمعی و پذیرایی

لینک ثبت نام:

http://tlnl.ink/shahidbeheshtiWH

بیستمین جلسه شورای مرکز رشد سال جاری برگزار شد

بیستمین جسله شورای مرکز رشد جامع پارک با حضور اعضای شورا و با هدف بررسی درخواست پذیرش 1 شرکت فناور و همچنین بررسی درخواست تمدید زمان استقرار و عملکرد  2 شرکت فناور، در روز یکشنبه مورخ 21 آذر ماه سال جاری در محل سالن جلسات پارک برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، در این جلسه درخواست پذیرش شرکت "فناوران ترابر گستر مانا" با ایده محوری "مدیریت سفارش درون شهری" مورد بررسی قرار گرفت و با پذیرش و استقرار این شرکت بر اساس نظر اعضای شورا در مرکز رشد جامع پارک موافقت به عمل آمد.


همچنین در ادامه جلسه درخواست تمدید استقرار شرکت‌ "نوآوران پزشکی آبادیس" با ایده محوری "طراحی و تولید دستکش معاینه جهت افزایش حساسیت در تشخیص توده‌های سرطانی" و بررسی عملکرد سه ساله شرکت "رامتین صنعت کهن ریل" با ایده محوری "طراحی و ساخت دستگاه جازنی چرخ منوبلوک قطار بر روی محور" با حضور اعضای شورا و نمایندگان این شرکت‌ها، در مرکز رشد جامع فناوری، مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت.

21 آذر 1400
وبینار آموزشی چالش ها و راهکارهای مدیریت زمان در استارت آپ ها و شرکت های کوچک

مرکز رشد دانشگاه قم برگزار می کند: وبینار آموزشی چالش ها و راهکارهای مدیریت زمان در استارت­­­آپ ها و شرکت های کوچک

سرفصل های وبینار:

 • چالش های استارت­­­آپ ها و شرکت های کوچک در مدیریت زمان
 • عناصر کلیدی مدیریت زمان
 • عوامل مؤثر بر موفقیت زمان

مدرس:

جناب آقای دکتر قاسم مختاری

زمان برگزاری :

دوشنبه 29 آذرماه سال جاری

ساعت برگزاری:

ساعت 14 تا 16

وبینار به صورت رایگان برگزار می شود.

 لینک ثبت نام:

http://evnd.co/KeFLs

 

21 آذر 1400
درخشش فناوران مرکز رشد دانشگاه قم در هفته پژوهش و فناوری سال 1400

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد دانشگاه قم، مراسم تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان در تالار شیخ مفید دانشگاه قم برگزار شد. در این مراسم افراد و مجموعه های برگزیده استانی در حوزه پژوهش و فناوری معرفی و از ایشان با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد. برگزاری جشنواره و آیین تجلیل از برگزیدگان پژوهش و فناوری، از سلسله برنامه های هفته پژوهش به همت دانشگاه قم در روز دوشنبه مورخ 15 آذرماه برگزار شد.

 

این مراسم با حضور جناب آقای شاهچراغی استاندار قم، جناب آقای اخوان علوی رئیس پارک علم و فناوری قم، آقای بهشتی ریاست سابق دانشگاه قم، آقای عسگر دیرباز ریاست دانشگاه و مدیران استانی برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام و المسلمین دکتر عسکر دیرباز رئیس دانشگاه قم، ضمن خیرمقدم به حاضرین، به تجلیل از آیت الله دکتر احمد بهشتی در این مراسم اشاره نمود.

در ادامه مراسم حجت الاسلام و المسلمین دکتر سعید فراهانی‌فرد دبیر ستاد بزرگداشت هفته پژوهش استان و معاون پژوهشی دانشگاه قم به ارائه گزارشی از روند فعالیت های صورت گرفته پرداخت. معاون پژوهش دانشگاه همچنین بر توجه به طرح ها و پژوهش های نوآورانه در این دوره از تجلیل از پژوهشگران و فناوران خبر داد.

بنا بر این گزارش ضمن معرفی پژوهشگران و فناوران برتر استانی؛ در حوزه فناوری از میان فناوران استان، سه فناور برتر از واحدهای فناور مرکز رشد دانشگاه قم معرفی شده در این مراسم بودند. این موفقیت را به واحدهای فناور برتر و کلیه خانواده مرکز رشد دانشگاه قم تبریک عرض می کنیم.

اسامی واحدهای فناور برتر استان در این مراسم به شرح زیر می باشد:

سرکار خانم فائزه کاشانیان مدیرعامل شرکت ایستا صنعت وطن

جناب آقای میثم داود آبادی فراهانی مدیرعامل شرکت فرزانگان دانش پویان نامدار

جناب آقای محمد مهدی قاسمی نیا مدیرعامل شرکت پشتیبان داده اقتدار ایرانیان

 

صفحات: 1 2 3 4 »