‫ اخبار

بیست و ششمین جلسه شورای مرکز رشد جامع برگزار شد

بیست و ششمین جسله شورای مرکز رشد جامع پارک با حضور اعضای شورا و با هدف بررسی  عملکرد 3  شرکت فناور، در روز سه شنبه مورخ 19 بهمن ماه سال جاری در محل سالن جلسات پارک برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، در این جلسه بررسی عملکرد  شرکت‌های "آریو نوین راه پیشرو" با ایده محوری "طراحی و ساخت دستگاه چند منظوره تراش آسفالت و بتن"، "آریو نوین راه آرمان" با ایده محوری "طراحی و ساخت تجهیزات ایمنی راه ها شامل آشکارساز عملیات اجرایی، هشدار دهنده‌ها و ضربه‌گیر ایمنی تصادفات" و شرکت "آریو نوین راه پارسیان" با ایده محوری "طراحی و ساخت ماشین پاک کننده خطوط زائد ترافیکی" در مرکز رشد  مورد بررسی قرار گرفت.
 

19 بهمن 1400
برگزاری رویداد البرز وینچر با حمایت پارک علم و فناوری البرز
رویداد البرز وینچر با حضور دکتر کرمی دبیر ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، مهندس عباسی رییس پارک علم و فناوری البرز و دکتر باباخان مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان البرز در کرج برگزار شد.

صنایع نرم و خلاق در جایگاه صنعت نفت دیده شود
در ابتدای این رویداد مهندس مهدی عباسی رییس پارک علم و فناوری البرز در رویداد البرز وینچر با تاکید بر پتانسیل غیرقابل انکار پارک‌های علم و فناوری کشور به‌خصوص پارک علم و فناوری البرز خاطرنشان کرد: در گذشته تصور کلی این بود که ما به دنبال دزدیدن فناوری هایتک از کشور‌های خارجی هستیم در حالی که در دیدار با برخی روسای پارک های علم و فناوری جهان ، متوجه شدیم که آن ها معتقد هستند  با پتانسیل بالایی که در پارک‌های علم و فناوری ایران وجود دارد، خارجی ها باید به دنبال سرمایه‌گذاری در آن باشند.
مهندس عباسی با تشکر از حمایت های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بویژه ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری از رویداد البرز وینچر،  ادامه داد: ما پتانسیل بالایی در حوزه صنایع خلاق داریم، اگر این پتانسیل در کشور‌های خارجی وجود داشت، خروجی فوق‌العاده‌ای از صنایع فرهنگی و خلاق آن‌ها به دست می‌آمد. ما باید تجربیات کشورهای دیگر را به تجربیات خود افزوده و از آن استفاده کنیم و از آن برای تبدیل ظرفیت‌های بالقوه خود به بالفعل بهره ببریم.
رییس پارک علم و فناوری البرز با تاکید بر اینکه  ما نباید راه را گم کنیم و برای موفقیت در عرصه فناوری‌های خلاق باید به طور مستمر به دنبال تحقیق و پژوهش باشیم خاطرنشان کرد:  صنایع فرهنگی از اهمیت زیادی در همه نقاط دنیا برخوردارند و ما نیز که ظرفیت‌های فوق‌العاده ای در این زمینه داریم نباید از توجه به آن غافل شویم. صنایع نرم و خلاق باید تا جایی پیشرفت کنند که هم راستا و هم رده با صنعت نفت جلو بروند.
 
زیست بوم کامل نوآوری و فناوری در کشور شکل گرفته است  
دکتر پرویز کرمی در رویداد البرز وینچر با اشاره با پیشرفت اکوسیستم فناوری کشور در سال‌های گذشته اظهار کرد: چیزی که الان در ذهن همه ماست، اکوسیستمی بلوغ یافته و فعال است. در حالی که 10 سال پیش هیچکدام از این ویژگی‌ها وجود نداشت. در گذشته تنها دانشگاه‌ها به عنوان مراکز تولید نیروی انسانی وجود داشتند اما امروز، زیست‌بوم کاملی متشکل از پارک‌ها، دانشگاه‌ها و عناصر دیگر زیست بوم فناوری شکل گرفته است. در حال حاضر 60 صندوق پژوهش فناوری، 10 هزار استارتاپ و شرکت نوپا، 450 شرکت خلاق، 9 کارخانه نوآوری و 70 خانه خلاق وجود دارد. همه این‌ها در 4 واژه و ترم دسته‌بندی شده اند. این تغییرات ناگزیر است چرا که دنیا نیز از فناوری‌های گذشته و دور به سمت فناوری‌های نو حرکت می‌کند.  
دبیر ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری افزود: استان البرز و کرج هم باید از این الگو پیروی کنند. با توجه به پتانسیل خوب این استان برای مثال بهترین شرکت‌های حوزه بیوتک در شهر کرج، باید از این ظرفیت‌ها بهره برد. البته اقدامات خوب زیادی در حال صورت گرفتن است. پالایشگاه خون که قبلا تنها در آلمان وجود داشت الان در البرز فعالیت می‌کند و 50 درصد ایران را پوشش می‌دهد. این روند در نهایت به پوشش کل ایران و بعد از آن صادرات به خارج از کشور ختم خواهد شد.  
کرمی در رویداد البرز وینچر که با همکاری پارک علم و فناوری البرز در کرج برگزار شد در ادامه عنوان کرد: پارک علم و فناوری البرز با همکاری ستاد شروع به یک فعالیت مشترک کرده است. در این فعالیت‌ محصول و خدمت استاندارد می‌تواند صادر شود. برای انجام صادرات شرکت‌های فناور می‌توانند از کریدور صادرات ما استفاده کنند. برای مثال  انجمن تولیدکننگان اسباب بازی این توافق را با ما انجام دادند و توانستند از این مزیت استفاده کنند.  
وی با اشاره به اهمیت فناوری‌های نرم اضافه کرد: فناوری نرم و خلاق فقط صنایع دستی نیست. این موضوع برای صنعت اسباب بازی نیز صادق است. 100 میلیارد دلار گردش مالی دنیا در صنعت اسباب‌بازی است که از این رقم تنها 15 میلیون سهم ایران است؛ 350 میلیون دلار مربوط به واردات می‌شود. با پر کردن فاصله موجود میان 15 و 350 میلیون دلار می‌توان به سودآوری زیادی رسید.قابل ذکر است که 2700 میلیارد دلار گردش مالی  فناوری‌های نرم در دنیاست.  

کرمی در پایان ضمن تاکید بر اهمیت وجود همه عناصر اکوسیستم فناوری گفت: ما باید از برندها در کشور بهتر استفاده کنیم. برای مثال باید از برندهای موجود در فوتبال بهتر استفاده شود. متاسفانه روندی منطقی در این زمینه شکل نگرفته است. همچنین در بحث کسب و کار تنها فروش اهمیت ندارد بلکه دیتا نیز آورده و ارزش دارد. اقتصاد محتوا باید با حضور ایده، تیم منتور، سرمایه گذار و بقیه عناصر کسب و کار شکل گیرد. در کشور ما بازارسازی حول هنرها شکل نگرفته است و لازمه آن گردهم هم آوردن عناصری است که برای اکوسیستم فناور لازم اند. دیگر عصر سرمایه گذاری روی ملک و خانه گذشته است و فروش صرف محصولات نیز از دور خارج شده است. در حال حاضر در ایران تعداد مال‌ها به اندازه ای است که با اروپا برابری می‌کند اما رونقی در آن‌ها دیده نمی‌شود.

گزارش مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان البرز از روند برگزاری البرز وینچر
دکتر باباخان مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان البرز نیز  با اشاره به روند انتخاب طرح‌های برتر رویداد البرز وینچر خاطرنشان کرد: در ابتدا 30 طرح داشتیم که پس از غربالگری اولیه 7 طرح باقی ماندند. این طرح‌ها پرزنت می‌شوند و پس از قضاوت نمره آن‌ها توسط داورها تعیین می شود. در ادامه وقت بیشتری برای نوشته شدن افس اس‌های تخصصی آن‌ها اختصاص می‌یابد چرا که این کار نیازمند زمان قابل توجهی است.  
وی ادامه داد: یکی از از تفاوت‌های اساسی این رویداد و دیگر رویداد‌های سرمایه گذاری است  همین است که از ابتدا درخواست اف اس نمی‌کنیم. پس از ارائه اف اس تیم‌ها در دسته های طلایی، نقره ای و برنزی رده بندی می‌شوند. پاداش تیم‌های طلایی تامین حد اقل 20 درصد سرمایه آن‌ها برای شروع کسب و کار است. برای تیم‌های نقره ای اگر سرمایه گذارداشته باشند، سرمایه مذکور توسط ما تضمین می‌شود و تیم‌های برنزی تایید می‌شوند اما ضمانتی ندارند.
براین اساس در رویداد البرز وینچر، طرح ها بر سه اساس طرح های طلایی، نقره ای و برنزی تقسم بندی شده اند و طرح های طلایی شامل تامین حداق 20 درصد سرمایه مورد نیاز از طرف صندوق البرز و طرح های نقره ای نیز از ضمانت اصل مبلغ سرمایه گذاری توسط صندوق البرز برخوردار می شوند.
17 بهمن 1400
هشتمین جلسه شورای فناوری پارک برگزار شد

هشتمین جلسه شورای فناوری پارک علم و فناوری استان مرکزی با هدف بررسی درخواست‌ پذیرش 1 شرکت، در دوره پسارشد پارک علم و فناوری در روز یکشنبه مورخ17 بهمن ماه 1400 با حضور اعضای این شورا برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، در این جلسه که با حضور اعضای شورا و مدیران شرکت‌های فناور برگزار گردید، درخواست پذیرش شرکت "آریا فناوران آرتا بینش" با ایده محوری "ساخت و تولید تجهیزات بازرسی بصری" به منظور امکان استقرار در دوره پسارشد و امکان تغییر موضوع فعالیت شرکت "سامانه آوران دانش گستر ساعد" مورد طرح و بررسی قرار گرفت.

 پایان خبر./

17 بهمن 1400
مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر و تجلیل از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «نماز» برگزار شد.

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، طی مراسمی با حضور ریاست و پرسنل پارک علم و فناوری استان، مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی با موضوع نماز در روز شنبه 16 بهمن ماه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی در ابتدای این مراسم دکتر محمد رفیعی، ریاست پارک ضمن تبریک و گرامیداشت ایام سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و اشاره به پیشرفت‌های علمی و فناوری کشور در سال‌های اخیر، انجام فعالیت های فرهنگی و دینی در جهت ترویج فرهنگ نماز در میان کارکنان و اعضای خانواده ایشان را عنصری کلیدی برای هدایت افراد و مایه صفای روح و پاکی دل دانست و افزود: رشد و خودسازی یکی دیگر از آثار نماز است و با توجه با آیات قران و با توجه به اینکه هر لحظه انسان در معرض لغزش قرار دارد، نماز یک عامل بازدارنده در مقابل این لغزش‌ها است.


در ادامه غلامعباس جعفری، مسئول ستاد اقامه نماز پارک علم و فناوری استان مرکزی، با بیان مطالبی در جهت نیازمندی انسان به نماز، بر اهمیت دعوت فرزندان به نماز و تاثیر آن بر جسم و روح آنها تأکید کرد و گفت در این راستا و در جهت ترویج فرهنگ نماز و همانند سنوات گذشته مسابقه کتابخوانی با موضوع نماز ویژه همکاران و مسابقه، نقاشی، عکاسی و مقاله‌نویسی در موضوع نماز ویژه فرزندان همکاران در رده‌های مختلف سنی تدارک دیده شده است.


در پایان این مراسم از همکاران برگزیده در بخش مسابقه کتابخوانی نماز و همچنین فرزندان پرسنل در بخش عکاسی، نقاشی و مقاله‌نویسی تقدیر به عمل آمد.

پایان خبر./

17 بهمن 1400
بازدید اعضای شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماع استان مرکزی از پارک علم و فناوری استان مرکزی

اعضای شورای هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماع استان مرکزی در روز چهارشنبه 13 بهمن ماه از پارک علم و فناوری استان مرکزی و تعدادی از شرکت‌های فناور مستقر در پارک، بازدید به عمل آورند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی؛ در این جلسه که با حضور تعدادی از  رؤسا و معاونین دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، در پارک علم و فناوری برگزار شد، دکتر محمد رفیعی ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر، توضیحاتی پیرامون اهداف و وظایف پارک‌های علم و فناوری و گزارشی از اقدامات صورت گرفته در پارک علم و فناوری استان مرکزی و همچنین آمار دستاوردهای واحدهای فناور مستقر در پارک ارائه نمودند.

در ادامه بهزاد سام‌دلیری مدیرکل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت؛ شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون  در استان مرکزی آمادگی دارد ضمن همکاری با مجموعه پارک علم و فناوری  استان به رفع موانع و چالش‌های پیش روی واحدهای فناور مستقر در پارک و معرفی توانمندهای آنها به صنایع و رفع نیازهای صنایع رد استان کمک نماید.

وی همچنین از ایجاد مرکز نوآور ی توسعه تعاون در استان خبر داد و گفت، می‌توان با همکاری پارک علم و فناوری استان به توسعه اشتغال دانش‌آموختگان دانشگاهی و در قالب شکل‌گیری تعاونی‌های دانش‌بنیان کمک نمود.

پس از آن محمد امامی، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان از تمایل و آمادگی صندوق کارآفرینی استان جهت تأمین منابع مالی شرکت‌های فناور مستقر در پارک از طریق پرداخت تسهیلات 4% معادل تسهیلات قابل پرداخت از سوی پارک به شرکت‌ها اشاره نمود و گفت؛ سهم صندوق استان مرکزی از بودجه سال آینده 6 هزار میلیارد ریال است که در صورت تصویب قانون بودجه سال آینده، اعتبارات مناسبی می‌تواند در اختیار شرکت‌های مستقر در پارک قرار گیرد.

 

 

در ادامه جلسه دکتر محمد کریم‌الدین، معاون فناوری پارک و مهندس مجید شمسی، مدیر مراکز رشد، راهکارهای توسعه تعاملات میان پارک با دستگاه‌های اجرایی و همچنین برنامه‌های آتی پارک در جهت توسعه شبکه‌های همکاری و بهبود زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی استان و همچنین خدمات و حمایت‌های قابل ارائه به واحدهای فناور مستقر ارائه نمودند.

لازم به ذکر است در این جلسه، مدیرکل و معاونین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، مدیر صندوق کارآفرینی امید، مدیرعامل و معاونین شرکت شهرک‌های صنعتی، مدیر کل سازمان تأمین اجتماعی استان، مدیر صندوق بازنشستگی استان مرکزی، مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان مرکزی و ریاست و مدیران پارک علم و فناوری استان مرکزی حضور داشتند.

در پایان این جلسه از تعدادی از شرکت‌های فناور مستقر در پارک و مراکز رشد، بازدید به عمل آمد.

 

 

انتهای پیام./ 

16 بهمن 1400
کتاب کوچینگ آموزشی با ترجمه رییس مرکز نوآوری علوم تربیتی و روان شناسی دانشگاه شهید بهشتی منتشر شد

. کوچینگ آموزشی، مفهومی نوین در دنیای آموزش است. کوچینگ می تواند یک تجربه مثبت برای همه معلمان باشد نه تنها آن هایی که مشکل دارند.
کوچ ها همراه معلم هستند و درک آن ها را نسبت به دانش آموز، برنامه درسی و تعلیم و تربیت بهبود می بخشند. در فرایند کوچینگ، تیم های حرفه ای زمان بیشتری را صرف یادگیری همیارانه خواهند نمود

 فصول این کتاب:
-کوچینگ
-کوچینگ برای تغییر
-کوچینگ برای حل مساله
-گفتگوهای کوچینگ برای پیاده سازی چرخه حل مساله
-توسعه همکاری های کوچینگ
-ارتباط برای مشارکت و حل مساله
-حل مساله با تیم
-چه موانعی بر سر راه شما وجود دارد؟
-دیگر وظایف کوچ ها
-اعتماد به فرایند، خودتان و همکارانتان

بیست و پنجمین جلسه شورای مرکز رشد جامع برگزار شد

بیست و پنجمین جسله شورای مرکز رشد جامع پارک با حضور اعضای شورا و با هدف بررسی درخواست پذیرش1 شرکت فناور و همچنین بررسی درخواست تمدید زمان استقرار 2 شرکت فناور، در روز یکشنبه مورخ 10  بهمن ماه سال جاری در محل سالن جلسات پارک برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، در این جلسه درخواست پذیرش شرکت "آریا سازه ماهان دادمهر" با ایده محوری "طراحی، ساخت و تولید انواع وسایل کمک حرکتی، حمل و نقل مخصوص معلولین، جانبازان، سالمندان، بیماران و افراد ناتوان حرکتی" مورد بررسی قرار گرفت و با پذیرش و استقرار این شرکت بر اساس نظر اعضای شورا در مرکز رشد جامع پارک موافقت به عمل آمد.
 

همچنین در ادامه جلسه درخواست تمدید مدت زمان استقرار شرکت‌های "آسمان آبی سندباد" با ایده محوری "ارائه راه‌کارها و خدمات خلاق در زمینه توسعه گردشگردی علمی، صنعتی، سلامت و اکوتوریسم" و "رایانش اینترنتی فرتاش" با ایده محوری "طراحی و پیاده‌سازی گردنبند هوشمند به منظور پایش دام مبتنی بر فناوری‌های انقلاب صنعتی چهارم"  با حضور اعضای شورا و نمایندگان این شرکت‌‌ها، در مرکز رشد جامع فناوری، مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت.
 

10 بهمن 1400
با همکاری پارک علم و فناوری البرز و برای رویداد البرز وینچر ؛فراخوان شناسایی طرح‌ها و شرکت های متقاضی در حوزه صنایع خلاق 


ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق با همکاری پارک علم و فناوری البرز و صندوق پژوهش و فناوری استان برای شناسایی طرح‌ها و شرکت های متقاضی در حوزه صنایع خلاق فراخوان داد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مهندس مهران مهدوی مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز با اعلام این خبر گفت: ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری پارک علم و فناوری البرز و صندوق پژوهش و فناوری استان برای شناسایی طرح‌ها و شرکت های متقاضی در حوزه صنایع خلاق فراخوان داد.
براساس این گزارش، این فراخوان فرصتی ویژه برای جذب سرمایه در رویداد البرز وینچر که در 13 بهمن ماه جاری برگزار می شود.
مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز  تصریح کرد: در رویداد البرز وینچر، طرح ها بر سه اساس طرح های طلایی، نقره ای و برنزی تقسم بندی شده اند و طرح های طلایی شامل تامین حداق 20 درصد سرمایه مورد نیاز از طرف صندوق البرز و طرح های نقره ای نیز از ضمانت اصل مبلغ سرمایه گذاری توسط صندوق البرز برخوردار می شوند. همچنین طرح های برنزی نیز توسط تم کارشناسی صندوق البرزو ارائه مشاوره های رایگان مالی بهره مند می شوند.
مهدوی با اشاره به اینکه یکی از الزامات توسعه کسب‌وکارهای نوپا، انجام فعالیت‌های توانمندسازی با هدف توسعه فناوری است تصریح کرد: در راستای توانمندسازی هر چه بیشتر استارت‌آپ‌ها و کاهش احتمال شکست این کسب و کارهای نوپا، نهادهایی به نام شتابدهنده‌ها و خانه خلاق و نوآوری شکل گرفته اند. شتابدهنده و خانه خلاق و نوآوری سازمانی منسجم و مشخص است که افراد و تیم‌های دارای طرح نوآورانه و فناورانه را انتخاب و در یک دوره چندماهه به آن‌ها خدماتی از قبیل فضای کاری تجهیز شده، آموزش، مشاوره، مربی‌گری، سرمایه‌ اولیه و ارتباط با شبکه سرمایه‌گذاران را ارائه می‌نماید.

گفتنی است پارک علم و فناوری البرز در حوزه حمایت از فناوران، توانمندسازی شرکت های دانش بنیان و فناور نقش موثری در استان البرز به عنوان قطب علم و فناوری و در نزدیکی پایتخت کشور عزیزمان ایران دارد.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر سایت اینترنتی رویداد با شماره های 09123977295 و 026347664006 داخلی 2287 تماس حاصل نمایند.

7 بهمن 1400 برچسب‌ها: رویداد, پارک البرز
بیست و چهارمین جلسه شورای مرکز رشد جامع برگزار شد

بیست و چهارمین جسله شورای مرکز رشد جامع پارک با حضور اعضای شورا و با هدف بررسی درخواست  تمدید زمان استقرار 4 شرکت فناور، در روز سه‌شنبه مورخ5 بهمن ماه سال جاری در محل سالن جلسات پارک برگزار شد.

 


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، در این جلسه درخواست تمدید مدت زمان استقرار شرکت‌های "ایده‌پردازان کیان وندا اندیشه" با ایده محوری "طراحی و پیاده‌سازی سامانه جامع مدیریت یادگیری الکترونیک آیریس IRIS Learning Management System"، "شرکت ماشین‌سازی ابتکار آذرخش کارا" با ایده محوری "ایده طراحی و ساخت دستگاه فرز CNC، چوب به همراه سیستم Vacum"، "پل آسمان سبز مانا" با ایده محوری "طراحی و ساخت تجهیزات چند منظوره‌ی خورشیدی" و شرکت "ویستا شبکه آرتا" با ایده محوری "ارائه خدمات تخصصی در حوزه اجرا و توسعه زیرساخت و تجهیزات Passive و Active شبکه‌های فیبر نوری"  با حضور اعضای شورا و نمایندگان این شرکت‌ها، در مرکز رشد جامع فناوری، مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت.
 

5 بهمن 1400
بیست و سومین جلسه شورای مرکز رشد جامع برگزار شد

بیست و سومین جسله شورای مرکز رشد جامع پارک با حضور اعضای شورا و با هدف بررسی درخواست پذیرش1 شرکت فناور و همچنین بررسی درخواست تمدید زمان استقرار 2 شرکت فناور، در روز یکشنبه مورخ 3 بهمن ماه سال جاری در محل سالن جلسات پارک برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی، در این جلسه درخواست پذیرش شرکت "توان مخابرات ایرسا" با ایده محوری "طراحی و تولید گیرنده‌ها و فرستنده‌های مخابراتی با برد بیش از 600 کیلومتر" مورد بررسی قرار گرفت و با پذیرش و استقرار این شرکت بر اساس نظر اعضای شورا در مرکز رشد جامع پارک موافقت به عمل آمد.

همچنین در ادامه جلسه درخواست تمدید مدت زمان استقرار شرکت‌های "روشن کننده‌گان راه شب" با ایده محوری "طراحی و توسعه سامانه جامع اطلاعات کاربردی بازار سرمایه" و "بینش کاوان رائیکا" با ایده محوری "سامانه کنترل فشار سوخت خودروهای 1300 تا 2000 سی‌سی"  با حضور اعضای شورا و نمایندگان این شرکت‌‌ها، در مرکز رشد جامع فناوری، مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت.

5 بهمن 1400
صفحات: 1 2 »