‫ اخبار

با تشکیل شورای نمایندگان شرکت های مستقر در پارک؛ فعالیت شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری البرز شتاب گرفت

 رئیس شورای نمایندگان شرکت های مستقر شتاب گفت: فعالیت های شرکت های مستقر  در پارک علم و فناوری البرز با تشکیل شورای نمایندگان شرکت های مستقر شتاب بیشتری گرفت.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مهندس عنایت الله محرابی در این زمینه گفت: در راستای ارتباط ستاد پارک با شرکت های مستقر، پیشنهاد تشکیل شورای نمایندگان شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری البرز توسط مهندس مهدی عباسی رئیس پارک علم و فناوری البرز عملیاتی شد و هم اکنون در حال پیگیری مسائل و مشکلات شرکت های دانش بنیان و فناور پارک است.
رئیس شورای نمایندگان شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری البرز و جانشین مدیر عامل شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران تصریح کرد: در همین راستا با برگزاری انتخاباتی بین شرکت ها جهت تعیین اعضا و ریاست شورا،  شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران به عنوان یکی از اعضا و به متعاقب آن رئیس شورا برگزیده شد که با اعطای احکام به اعضا  از طرف ریاست پارک فعالیت این شورا رسمیت پیدا کرد. درسال 1399 شورای نمایندگان شرکت های مستقر در پارک البرز با همکاری تنگاتنگ با  پرسنل ستادی پارک جلسات متعددی را در مسیر رسیدگی به مشکلات موجود در پارک برگزار کردند، در سال جاری نیز احکام اعضای شورا توسط ریاست پارک البرز مجدداً تنفیذ گردید و مقرر شد در کنار رسیدگی به امور جاری پارک ،  این شورا مسائل کلان را از قبیل  راه اندازی گمرگ اختصاصی شرکت های دانش بنیان نیز پیگیری نماید. 
وی افزود: شرکت دانش بنیان صنعتی "صنایع شیمی ساختمان آبادگران" به عنوان یکی از شرکت های فعال پارک علم و فناوری البرز، در سال 1392 بنا به پیشنهاد مهندس سید البرز مجذوب حسینی  مدیرعامل این شرکت  تقاضای عضویت در پارک علم و فناوری البرز را ارائه نموده و  متعاقب آن با تصویب پارک البرز، آبادگران اولین شرکت از بخش خصوصی می باشد که به این افتخار نائل گشته و دفتر نمایندگی این شرکت در پارک البرز مستقر گردید.
عضو و رئیس شورای نمایندگان شرکت های مستقر تصریح کرد:  در ادامه روند همکاری و تعامل فیمابین دو مجموعه آقای مهندس عنایت الله محرابی از طرف مدیرعامل آبادگران به عنوان جانشین ایشان و رابط بین پارک البرز و شرکت آبادگران انتخاب شدند. در همان سال با مساعدت پارک البرز این شرکت به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی گردیده و دومین شرکت در سطح کشور می باشد که با 11 فقره  از محصولات    HIGH TECH خود موفق به اخذ عنوان "دانش بنیان صنعتی"  شده  و متعاقب آن این شرکت موفق گردید مجوز تأسیس "گروه پژوهشی توسعه فناوری شیمیائی آبادگران" را از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را دریافت نماید. 


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 2 خرداد 1400

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0