‫ اخبار

رئیس پارک علم و فناوری البرز همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی؛ انتقال فرهنگ سازمانی به نسل های آینده کار روابط عمومی است

  رئیس مجتمع  تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی  و پارک علم و فناوری البرز همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی با اشاره به اینکه روابط عمومی رکن اصلی یک سازمان است گفت: انتقال فرهنگ سازمانی جهادگران به نسل های آینده کار روابط عمومی است.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مهندس مهدی عباسی همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی در دیدار با مهندس سیدمهران مهدوی مدیر روابط عمومی، همکاران مجتمع تحقیقاتی و پارک علم و فناوری با تبریک و گرامیداشت این روز اظهار کرد: روابط عمومی رکن اساسی و اثربخش یک سازمان است.
رئیس مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاددانشگاهی با اشاره به موضوع مهم روابط عمومی و تبلیغات خاطرنشان کرد: بحث برندسازی سازمانی یکی از موضوعات بسیار مهمی است که از طریق روابط عمومی و تبلیغات دنبال می شود و این ماموریت مهم باید توسط روابط عمومی دنبال و عملیاتی شود.
وی با اشاره به اینکه روابط عمومی نقش مهمی در تعامل سازمان با دیگر سازمان ها دارد افزود: تنظیم این روابط با رسانه ها و تعامل با جامعه رسانه ای در راستای اطلاع رسانی فعالیت ها نقش مهم دیگری است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم.
رئیس پارک علم و فناوری البرز با تصریح اینکه پارک علم و فناوری البرز وابسته به جهاددانشگاهی یکی از سازمان های مهم در استان البرز و کشور محسوب می شود، گفت: روابط عمومی در جهاددانشگاهی بسیار اهمیت دارد و همواره این موضوع باید در مجتمع تحقیقاتی و پارک علم و فناوری  باید مورد توجه باشد و بتواند در زمینه انتقال فرهنگ سازمانی جهادگران به نسل های آینده بسیار موثرتر عمل کند.
مهندس عباسی با اشاره به اینکه روابط عمومی یک اسم نیست بلکه یک جریان است یادآور شد: روابط عمومی یک شخص نیست و یک جریان و گروه است و همه باید برای این جریان کمک کنند تا همه دیده شوند و همه شرکت ها بتوانند از توانمندی روابط عمومی در زمینه های مختلف استفاده کنند.
رئیس پارک علم و فناوری البرز با ابراز خرسندی از فعالیت های روابط عمومی این پارک از تلاش های مهندس سیدمهران مهدوی مدیر روابط عمومی مجتمع تحقیقاتی و پارک علم و فناوری با اعطای لوحی تقدیر نمود.


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 29 اردیبهشت 1400

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0