‫ اخبار

بازدید رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ازدانشگاه آزاد خمینی شهر

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به همراه معاون و مدیر پشتیبانی واحدهای فناوری این شهرک، ضمن حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر و دیدار با رئیس این دانشگاه، از مرکز رشد دانشگاه آزاد خمینی شهر دیدن کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر جعفر قیصری در این دیدار، وجود کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های متعدد صنعتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر را امتیاز قابل توجه این واحد دانشگاهی دانست و گفت: آماده‌ایم تا در قالب تفاهم‌نامه مشترک، زمینه ایجاد همکاری‌های متقابل در زمینه نمونه‌سازی قطعات و ورود به بازار را با استفاده از ظرفیت‌های موجود طرفین فراهم کنیم.

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با تأکید بر لزوم برگزاری جلسات انتقال تجربیات متقابل ادامه داد: شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در مجاورت دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر قرار گرفته و می‌توانیم با همکاری یکدیگر در راستای ایجاد کسب و کارهای نو و موفق گام برداریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر نیز گفت: راه‌اندازی مدرسه کار و اجرای طرح سه شنبه‌های کارآفرینی با استفاده از بسته‌های آموزشی مناسب از اولویت‌های این دانشگاه است.

دکتر فرید نعیمی برخی از ظرفیت‌ها و امکانات علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر را یادآور شد و بیان کرد: راه اندازی مدرسه کار و اجرای طرح سه شنبه‌های کارآفرینی با استفاده از بسته‌های آموزشی مناسب از اولویت‌های پیش روی این دانشگاه است.

وی بر توسعه و رونق فعالیت شرکت‌های دانش بنیان در دانشگاه تأکید کرد و افزود: یکی از بهترین روش‌های تبدیل دانش به ثروت، توسعه و ترویج فعالیت شرکت‌های دانش بنیان و استفاده از ظرفیت اعضای هیئت علمی دانشگاه در این راستاست.

در پایان این دیدار، مجموعه مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر و مجتمع کارگاهی و کارگاه ماشین ابزار این دانشگاه مورد بازدید قرار گرفت.


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 25 اردیبهشت 1400

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0