‫ اخبار

با همکاری پارک علم و فناوری البرز؛ رویداد دمودی در حوزه صنعت ساختمان برگزار می شود


رویداد دمودی در حوزه صنعت ساختمان با همکاری پارک علم و فناوری البرز،صندوق نوآوری و شکوفایی و شرکت آپتوس ایران برگزار می شود. 
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، این رویداد همزمان با افتتاح رسمی مرکز نوآوری صنعت ساختمان و فرآورده های بتنی به منظور بررسی و جذب استارتاپ ها و کسب و کارهای این حوزه در مرکز نوآوری روز چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه برگزار می گردد. در این رویداد جمعی از سرمایه گذاران و استارتاپ های حوزه صنعت ساختمان به منظور شبکه سازی و گسترش ایده ها به بحث و بررسی موضوعات خواهند پرداخت.
بر اساس این گزارش، مرکز نوآوری صنعت ساختمان و فرآورده های بتنی با هدف حمایت و گسترش از کسب و کارها نوپای حوزه صنعت ساختمان در محل شرکت آپتوس راه اندازی شده است.
مرکز نوآوری صنعت ساختمان و فرآورده های بتنی،در زمینه  صنعت ساختمان، تکنولوژی بتن، قطعات پیش ساخته بتنی، مصالح و فناوری های نوین ساختمان، ساختمان و مصالح سبز دوست دار محیط زیست، بتن های ویژه، بتن های دکوراتیو یا دارای معماری خاص، سیستم‌های نوین سازه‌ای فعال است.
 گفتنی است علاقمندان می توانند به نشانی کرج مهرشهر – بلوار ارم – خیابان دوم شرقی- انتهای خیابان دوم غربی- شرکت تولیدی ساختمانی و پژوهشی آپتوس ایران - مرکز نوآوری صنعت ساختمان و فرآورده های بتنی مراجعه نمایند و یا با شماره 091225645983تماس حاصل نموده و یا به نشانی https://evnd.co/tAdCM مراجعه نمایند.
این رویداد ده تیم برگزیده خواهد داشت.


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 6 اردیبهشت 1400

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0