‫ اخبار

حمایت‌ها از شرکت‌های کشاورزی و منابع طبیعی افزایش می‌یابد

تفاهم نامه همکاری میان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در این تفاهم‌نامه آمده است: به منظور بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود و افزایش تعاملات دوجانبه، اجرای سیاست‌های کلی کشور در توسعه اقتصاد مقاومتی با تکیه بر توان فنی شرکتهای دانشبنیان و نیز گسترش فعالیتهای علمی و تحقیقاتی و تسهیل و تقویت اشاعه دانش و دستاوردهای شرکتهای فناور در بخش کشاورزی، منابع طبیعی و محیط‌زیست، این تفاهم‌نامه منعقد می‌شود.

حمایت از ایدههای نو و فناورانه و ایجاد بستر معرفی و اجرایی شدن دستاوردهای شرکتهای دانش‌بنیان منابع طبیعی و محیط‌زیست، استفاده بهینه از تواناییهای علمی، فنی و پژوهشی طرفین و همکاری در فعالیت‌هایی نظیر شناسایی، احصا و اولویتبندی چالش‌های بخش کشاورزی، منابع طبیعی و محیط‌زیست، مشارکت در دستیابی به راهکارهای توسعه پایدار در بخش کشاورزی، منابع طبیعی و محیط‌زیست، برگزاری همایشها، سمینارها، بازدیدها و رویدادهای علمی برای کارشناسان و بهره‌برداران بخش کشاورزی، منابع طبیعی و محیط‌زیست و ارائه خدمات متقابل آموزشی، تحقیقاتی و پژوهشی از جمله موضوعات مهم این تفاهم‌نامه است.


نظرات

شهاب خوش خوی مدیر مرکز رشد
با سلام و احترام/ کار بسیار تاثیر گذار خواهد بود. در صورت امکان متن تفاهم نامه را برای بنده ارسال بفرمایید. ما هم در پارک کرمانشاه " مرکز رشد کشاورزی" از سال گذشته بدنبال انعقاد چنین تفاهم نامه ای هستیم. با سلام و احترام/ کار بسیار تاثیر گذار خواهد بود. در صورت امکان متن تفاهم نامه را برای بنده ارسال بفرمایید. ما هم در پارک کرمانشاه " مرکز رشد کشا ... نمایش بیشتر

مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 30 فروردین 1400

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0