‫ اخبار

رویداد ایده گاه کسب و کارهای تولیدی در پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار شد .

 

رویداد ایده گاه کسب و کارهای تولیدی در پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار شد .
دبیراجرایی رویداد ایده گاه گفت: ایده گاه یک رویداد آموزشی_تجربی است که در آن ایده پردازان و کسب و کارهای در یک فضای رقابتی، ایده ها ویا کسب و کار موجود خود را به متخصصین و فعالین مرتبط با موضوع، داوران و تماشاگران ارائه می دهد.
با اشاره به اینکه این رویداد توسط پارک علم و فناوری هرمزگان، صندوق پژوهش و فناوری هرمزگان، شرکت شهرک های صنعتی، سنجش دانش صنعت جنوب و خانه نارنجی برگزار می شود، عنوان کرد: این رویداد یک فرصت برای کسب و کارهای تولیدی است که محصولات، خدمات و چشم اندازهای خود را به داوران، سرمایه گذاران و تماشاگران ارائه کنند.
 در این رویداد 20 کسب و کار ارائه خودشان را در سه دقیقه به نمایش گذاشتند و بعد از مشورت هیئت داوران از بین 20 کسب و کار پنج کسب و کار به مرحله بعد راه یافتند.
خانم ندا بهمنی کارشناس موسسات پارک علم و فناوری، آقای توانگری مدیر شرکت سنجش دانش صنعت جنوب، آقای دکتر پور علی مردان رئیس صندوق پژوهش و فناوری هرمزگان  و آقای نادری پور مدیر بیمه معلم به عنوان داور در این رویداد حضور داشتند.
 در این مرحله هر کسب و کار ده دقیقه فرصت داشت تا ارائه کاملتری به نمایش بگذارد در ادامه 10 دقیقه پرسش و پاسخ داوران از ارائه دهندگان آغاز شد و داوران و سرمایه‌گذاران سوالات خود را مطرح کردند.
 همچنین این رویداد با حضور سرمایه گذاران بود که چک نمادین سرمایه گذاری را به کسب و کارها اختصاص دادند.
در پایان این رویداد آقای دکتر علیرضا نصیری از شرکت دی نیهاد کاپیتان در جایگاه نخست، خانم مهندس هاکی از شرکت چوب بتن الکا در جایگاه دوم و خانم دکتر کرمستجی از شرکت زیما نوین تجهیز هرمز در جایگاه سوم قرار گرفتند.
تیم های اول تا سوم این رویداد به ترتیب مبالغ پنج میلیون تومان، سه میلیون تومان و یک میلیون تومان و همچنین مبلغ سی میلیون تومان خدمات کلینیکی شرکت شهرک های صنعتی دریافت کردند.

 

 

 

.

 

.


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 24 اسفند 1399

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0