‫ اخبار

نشست واحدهای فناور مراکز رشد پارک علم و فناوری استان قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان قم، نشست واحدهای فناور مراکز رشد پارک علم و فناوری استان قم، با حضور مدیران فناوری پارک برگزار شد.

دراین نشست، دکتر حمیدرضا فرجشوشتری پورمعاون فناوری پارک علم و فناوری در خصوص دستاوردهای پارک و طرح های قابل اجرا در سال 99 مباحثی را مطرح کرد.

در ادامه، دکتر ولیا بیدگلی مدیر مرکز رشد علوم انسانی و اسلامی پارک در خصوص آیین نامه حمایتی از واحدهای فناور توضیحاتی را ارایه داد.

در بخش دیگر این نشست مظفری، مدیر مرکز رشد واحدهای فناور و دبیر کمیته اعتبارات، در خصوص نحوه استقرار و حمایت از واحدهای فناور در پارک صحبت کرد.

سپس صدیقیان، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری در خصوص مزایای شبکه تعاملی پارک های علم و فناوری و مراکز رشد و نحوه عضویت در این شبکه توضیحاتی ارائه داد.

وی در ادامه در خصوص چگونگی افزایش ارتباط موثر میان واحدهای فناور با واحد روابط عمومی مباحثی را مطرح کرد.

دکتر اخوان علوی، رئیس پارک علم و فناوری استان قم نیز با تاکید براینکه واحدهای فناور عضو پارک سبب پویایی و رشد فناوری در استان شده اند گفت: تمام تلاش خود را برای تسریع روند حمایت و توسعه فناوری به کار خواهیم برد.

پایان بخش این نشست، مدیران واحدهای فناور حاضر ضمن معرفی دستاوردهای خود در خصوص درخواست ها و مشکلات خود طرح مساله کردند و مدیران پارک به مسائل مطروحه آن ها پاسخ دادند.


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 29 تیر 1399

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0