‫ اخبار

اولین استارتاپ گیربکس های تجاری و صنعتی(گیربکس کرکره برقی) در قزوین به ایستگاه آخر رسید

در ابتدای جلسه علیرضا حمزه ای قائم مقام محترم رشد و نوآوری شرکت نیرومحرکه به رویکرد نوآوری باز اشاره داشت که به عنوان یک مفهوم جدید در تحقیقات علمی و صنعتی نقش بسزایی داشته و سال 1400 یک هدف استراتژیک در این زمینه است
در ادامه مسعود ذوالقدر قائم مقام محترم اجرائی شرکت صنعتی نیرو محرکه ضمن قدردانی از عوامل اجرائی به انجام امور بصورت تدریجی که در آینده می توان کارهای بزرگی را به نتیجه رساند و اتفاقات همانند استارتاپ ها مسیر جدیدی در توسعه محصولات شرکت است را بیان داشت.
همچنین مصطفی مافی رئیس پارک علم و فناوری قزوین به حمایت از شرکت های دانش بنیان و اقدامات در خصوص مرکز رشد نیرومحرکه و اجرای تفاهم نامه های موجود پرداخت و آمادگی کامل پارک علم و فناوری را در این زمینه مطرح و شکل گیری مرکز رشد نیرومحرکه را در آینده نزدیک از بهترین پروژه های استان برشمرد.
در ادامه علی فتح طاهری رییس دانشگاه جامع استان قزوین صحبت های خود را پیرامون قابلیت های دانشگاه نیرومحرکه به عنوان یکی از مراکز آموزشی برتر استان و موافقت اولیه دانشکده صنعتی گیربکس ایران ،مجوز کارشناسی ارشد فناوری گیربکس ایران و فعالیت ارزشمند در حوزه نوآوری گیربکس  ایراد کرد.
صمدی مقدم رئیس دانشگاه نیرومحرکه نیز در مورد تحول نیرومحرکه که درمقاطع زمانی از موتور گازی به موتورهای 4زمانه قطعات خودرو ،گیربکس خودرو اکنون گیربکس های تجاری صنعتی به عنوان یکی از 3 محور اصلی استراتژی های کسب و کار (core business)اشاره و چرخه ICIS(نظام ایده ،خلاقیت ،نوآوری )و ارزش افزایی برای مشتری با محوریت تعالی 2020 در فرهنگ سازمانی از رویکرد های جدید عرصه مدیریت نوین دانست.
و در آخر شرکت های دانش بنیان مطرح استان قزوین به ارائه زمینه فعالیت کاری و ایده های خود در خصوص موتور گیربکس های کرکره برقی پرداختند.

در پایان هیآت داوران متشکل از نیکونژاد مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری قزوین ، معبودی مسئول پژوهش دانشگاه جامع، کاشی مدیر آموزش دانشگاه نیرومحرکه و حسینی مسئول مرکز نوآوری گیربکس با اکثریت آراء از بین 20 طرح ارائه شده به 3 طرح برترشرکت توان پژوهان انرژی های نوین با مدیریت احسان مولف مستقر در مرکز رشد پارک علم و فناوری قزوین ، شرکت ایرسا صنعت شهر نوآفرین با مدیریت پیمان امامی و شرکت امرداد صنعت جم با مدیریت محمد حسین محمدی رآی مثبت دادند.