‫ اخبار

محصولات هشت شرکت کشاورزی عضو پارک علم و فناوری کرمان در معرض نمایش

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری کرمان، دکتر مسعود رضایی زاده گفت:  بیش از بیست محصول فناورانه و دانش بنیان هشت شرکت خلاق در حوزه کشاورزی  عضو پارک علم و فناوری کرمان و مراکز رشد وابسته  در نهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی کرمان واقع در جاده باغین کرمان در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت.
معاون فناوری پارک علم و فناوری کرمان افزود: شرکتهای دانش بنیان و خلاق  با انواع نهاده های تولید شده در حوزه کشاورزی از جمله کودهای آلی و بیولوژیک، بومی سازی  کودهای شیمیایی، ضد عفونی کنند ها و میکروب زدایی محصولات کشاورزی، تجهیزات آزمایشگاهی  در این نمایشگاه شرکت نموده است.
وی بیان داشت: شرکتهای برافزا کشاورز، پویش گران فیزیک کاربردی بوتیا، ریشه گستر ویرا، پرشین بنیان آریا، دانش سبز ماهان، زیست فناوران روناک، تجهیزات ناب آزما و هسته فناور محافظان سلامت از جمله شرکتهای فعال حوزه کشاورزی می باشند که در این نمایشگاه محصولات خود را ارائه نموده اند.

دکتر رضایی زاده اظهار داشت: نهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی کرمان شامل ماشین الات ، دام و طیور، شیلات و آبزیان است که از تاریخ 28 بهم 1399 تا یکم اسفند ماه 1399 در محل دائمی نمایشگاهها واقع در جاده باغین کرمان در حال برگزاری است.
معاون فناوری در پایان بیان داشت: پارک علم و فناوری کرمان در راستای بازاریابی و معرفی جدیدترین محصولات تولید شده در شرکتهای خلاق و فناور به بازار و سرمایه گذاران  هر ساله با تامین هزینه های نمایشگاهی بازوی حمایتی خوبی برای کارآفرینان استان است.


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 3 اسفند 1399

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0