‫ اخبار

در پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری؛ کسب جایزه مبتکر توسط شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوری البرز

شرکت لیزر آفرینان زیست آرمان (لازار)، مستقر در پارک علم و فناوری البرز  به مدیریت آقای محمد سروش اسلامی موفق به دریافت جایزه مبتکر در پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز،  آلبرت لازار مدیر واحد تحقیق و توسعه شرکت فناورلازار در پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری که با هدف حمایت و ترویج طرح ها و ایده های علمی نخبگان بسیجی سراسر کشور  و با حضور سردار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران و سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در محل سالن همایش های 5آذر سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، به عنوان مبتکر برتر در طرح بیوفوتون تراپی مورد تقدیر قرار گرفت.

 در این رویداد ، البرت لازار رئیس هیئت مدیره شرکت لازار ، به عنوان مبتکر برتر در طرح بیوفوتون تراپی لوح تقدیر و جایزه خود را از دست دکتر مهدی رحیمی معاون علمی و پژوهشی و فناوری بسیج دریافت نمود.

براساس این گزارش،  با مدیریت بیوفوتونها، که همان فوتون های ساطع شده از تمامی موجودات زنده می باشند، می توان به  بهبود رفتار های فیزیولوژیکی و درمان ناهنجاری های آناتومیک، عفونی، فیزیولوژیک  و حتی ژنتیکی پرداخت.

 گفتنتی است پارک علم و فناوری البرز برای توسعه اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی در قالب جذب شرکت های دانش بنیان و فناور تلاش می کند.