‫ اخبار

نشست صمیمانه مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری با بانوان فناور قزوین

نشست صمیمانه مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری با بانوان فناور قزوین با حضور رئیس پارک و مدیر مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری قزوین همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و هفته بزرگداشت مقام زن در سالن شهید اسکندری نژاد پارک علم و فناوری قزوین برگزار شد.

در این جلسه که با هدف بزرگداشت و تقدیر از زحمات بانوان فناور استان و به همت امور بانوان پارک علم و فناوری قزوین برگزارشد، در ابتدا فیلم نمایشی که از زحمات و دستاوردهای بانوان فناور استان تهیه شده بود، به نمایش درآمد و سپس بانوان به معرفی خود و بیان مسائل و دغدغه های خود در عرصه تولید و کارآفرینی پرداختند.

سپس مصطفی مافی رئیس پارک علم و فناوری قزوین، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بانوان فناور، از تلاش پارک در جهت توسعه زیست بوم فناوری در استان و تسهیل فعالیت های فناوران و همچنین انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه فنی و حرفه ای شهید بابایی جهت راه اندازی مرکز نوآوری بانوان خبر داد و در ادامه برای رسیدگی به یکایک مسائل مطرح شده در نشست، اعلام آمادگی نمود.

در ادامه صدیقه ربیعی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری ضمن تبریک ایام ا… دهه فجر، تقارن آن را با هفته بزرگداشت مقام زن مغتنم شمرده و بیان داشت: همانگونه که بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی نقش مؤثری ایفا نمودند، امروز نیز در عرصه عملی نمودن اقتصاد مقاومتی نقش به سزایی داشته و دارند.

وی تأکید کرد: آنچه جامعه بانوان انتظار دارند، نگاه تبعیض آمیز به بانوان جهت قرار گرفتن در جایگاه ها و نقش های مدیریتی نیست بلکه نگاه شایسته سالاری بدون تبعیض جنسیتی است.

ربیعی در پایان ضمن قدردانی از زحمات بانوان فناور که با تلاش مضاعف معنای توانستن را تبیین می نمایند، اظهارکرد: برای پیگیری امور، دغدغه ها و مسائل ایشان تمام تلاش خود را به کار خواهند بست.


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 23 بهمن 1399

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0