‫ اخبار

دیدار رئیس پارک علم و فناوری گیلان با نماینده مردم شریف آستارا در مجلس شورای اسلامی

دکتر باستی در دیدار با نماینده مردم شریف شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجوز فعالیت مرکز رشد آستارا به عنوان مرکز رشد اقماری در استان گیلان صادر شده است، خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم با توجه به ظرفیت های شهرستانی و منطقه ای و بین المللی آستارا، این مرکز را تقویت کنیم.

غلامرضا مرحبا نماینده مردم شریف آستارا نیز با اشاره به بعد مسافت و دوری این شهرستان از مرکز استان خواستار حمایت بیشتر و ویژه تری  نسبت به جوانان مبتکر و نوآور شهرستان آستارا شدند.

در ادامه رییس پارک علم و فناوری گیلان هم مرز بودن آستارا با کشور جمهوری آذربایجان را از مهمترین پتانسیل های این شهرستان برشمرد و توضیح داد: این شهرستان می تواند برای صادرات محصولات دانش بنیان و فناور نقش مهمی را ایفا کند. وی با اشاره به اینکه ۵۰طرح در هر ماه از سوی جوانان صاحب ایده به پارک‌های علم و فناوری استان ارائه می‌شود، تصریح کرد: با نگاه های کارشناسی، طرح ها را برای تبدیل به ثروت و تجاری‌سازی بررسی و ارزیابی می‌کنیم.

در حال حاضر پارک علم و فناوری استان گیلان، با ۱۲مرکز رشد و نوآوری به بیش از ۳۰۰شرکت، واحد فناور و هسته خدمات ارایه می کند.


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 28 تیر 1399

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0