‫ اخبار

برگزاری رویداد ایده شو از دانایی تا دارایی 4 توسط مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان خرم آباد تابعه پارک علم و فناوری لرستان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری لرستان: همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س)  رویداد ایده شو از دانایی تا دارایی 4 با محوریت تجارت الکترونیک و بحران کرونا توسط مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان خرم آباد در محل سالن جلسات پارک علم و فناوری لرستان بصورت مجازی برگزار گردید.

در این رویداد 5 طرح برگزیده از میان سایر طرح های ارسالی به دبیرخانه رویداد برای روز نهایی دعوت شدندکه بصورت مجازی در حضور داوران به ارائه ایده ودفاع از آن پرداختند.

در پایان این ایده شو و پس از 2 مرحله ارائه توسط صاحبان ایده،  به ترتیب خانمها نسیم احمدی با ایده "داروخانه دیجیتال" ، سمیه شبرو با ایده " تابلو وایت برد هوشمند به جهت آموزش دانش آموزان با تمرکز بر گروه دانش آموزی استثنایی" و فاطمه آزادی فرد با ایده "پلتفرم تبلیغات دیجیتال " بعنوان نفرات اول تا سوم انتخاب شدند. به نفرات برتر لوح تقدیر، تندیس یادبود رویداد و جایزه نقدی اعطا خواهد شد و جهت ادامه روند توسعه و تجاری سازی ایده به مراکز رشد معرفی می گردند.