‫ اخبار

بازدید رئیس کل دادگستری و دادستان استان قزوین از پارک علم و فناوری

ابتدای این این نشست دکتر مافی رئیس پارک علم و فناوری قزوین ضمن خیر مقدم به معرفی پارک و دستاوردهای آن در دوران کرونا پرداخت و خواستار تعامل و همکاری بیشتر بین دو دستگاه شد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین  قدرتی اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و رئیس قوه قضائیه مبنی بر حمایت از تولیدکنندگان، آن ها را سربازان خط مقدم در دوران تحریم اقتصادی دانست و گفت: دادگستری استان با تمام توان از سرمایه گذاران، تولیدکنندگان و نخبگان علمی که زمینه رونق تولید داخلی را فراهم می‌آورند حمایت می‌کند.

 رئیس کل دادگستری استان قزوین دلیل اصلی بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی را در مباحث اقتصادی نهفته دانست و گفت: اگر بتوانیم در توسعه اقتصاد از دانش بومی نخبگان و فناوران داخلی استفاده کنیم و زمینه‌های پیوند صنعت و دانشگاه را تقویت کنیم، شاهد رشد روز افزون اقتصادی و به همان نسبت کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی خواهیم بود.

وی با اشاره به امضای تفاهم نامه‌ همکاری مشترک بین پارک علم و فناوری و دادگستری استان در آینده نزدیک، افزود: محور اصلی فعالیت دستگاه قضایی استان سند تحول قضایی است و این تفاهم نامه نیز در راستای تحقق اهداف این سند و دستور العمل های رییس قوه قضاییه است. 

حجت الاسلام قدرتی گفت: یکی از زمینه های همکاری، ایجاد بسترهای لازم برای شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور پارک جهت احصاء و رفع نیازهای دستگاه قضایی استان است.

در پایان مقام ارشد قضایی استان به بررسی مشکلات شرکت‌های دانش بنیان و فناور استان پرداخت و از راه اندازی طرح طلایه داران صلح و سازش در پارک علم و فناوری در آینده نزدیک خبر داد.

 


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 11 بهمن 1399

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0