‫ اخبار

افتتاح مرکز نوآوری دانشگاه قم

دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور عصر روز سه شنبه 30 دی ماه، با حضور در دانشگاه قم ضمن بازدید از نمایشگاه  واحدهای فناور مرکز رشد دانشگاه قم، مرکز نوآوری دانشکده فنی مهندسی دانشگاه قم را نیز افتتاح کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز رشد د انشگاه قم معاون محترم علمی وفناوری ریاست جمهوری جناب آقای دکتر ستاری روز گذشته در معیت استاندار محترم و هیات همراه در دانشگاه قم حضور یافتند. ایشان پس از حضور و قرائت فاتحه در مزار "شهید ستار یکه زارع" در دانشگاه قم، مرکز نوآوری دانشگاه را افتتاح کرده و از نمایشگاه دستاوردهای واحدهای فناور مرکز رشد دانشگاه که در محل مرکز نوآوری برگزار شده بود بازدید کردند.

مرکز نوآوری دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه قم که با همت مرکز رشد دانشگاه در فضایی به وسعت 850 مترمربع در جوارکتابخانه مرکزی دانشگاه راه­اندازی شده است در راستای گسترش فضای استقرار و حمایت از طرح­های فناورانه اساتید و دانشجویان دانشگاه تدارک دیده شده است.

در این مرکز امکان استقرار28 واحد فناور در قالب فضای استقرار مستقل و فضای کاری مشترک فراهم شده است که درحال حاضر 9 واحد فناور در این مرکز استقرار دارند و فرایند پذیرش و استقرار واحدهای فناور جدید در این مرکز درحال انجام است.


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 1 بهمن 1399

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0