‫ اخبار

تولید محصول در رودسر عرضه و فروش محصول در آلمان

تولید دستگاه خشک‌کن میوه‌جات و سبزی‌جات با استفاده از امواج الکترومغناطیس و عقد قرارداد همکاری با شرکت afgآلمان در خصوص فروش و صادرات دستگاه تولیدی

 

 

راه اندازی خط تولید دستگاه خشک کن میوه جات و سبزی جات با استفاده از امواج الکترومغناطیس با طول موج کوتاه و فرکانس بالا توسط شرکت دانش بنیان پارسی گیل مستقر در مرکز رشد واحد‌های  فناور شهرستان رودسر

 

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان رودسر از راه اندازی خط تولید دستگاه خشک کن میوه جات و سبزی جات با استفاده از امواج الکترومغناطیس با طول موج کوتاه و فرکانس بالا توسط شرکت دانش بنیان پارسی گیل خبر داد.

 

عادل رنجی افزود: استفاده از میوه خشک در بازار داخل و خارج دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد که نحوه خشک کردن میوه بسیار حایز  اهمیت می باشد. این تکنولوژی به گونه ای طراحی شده است که مانع از بین رفتن ویتامین میوه می گردد. همچنین مدت زمان خشک کردن و کیفیت و رنگ میوه طبق استانداردهای جهانی در بالاترین سطح می باشد.

 

شرکت دانش بنیان پارسی گیل به تازگی به موفق به عقد قرارداد همکاری با شرکت afgآلمان در خصوص فروش و صادرات دستگاه تولیدی خود به کشور آلمان و بازار اروپا گردیده است.