‫ اخبار

صادرات و محصولات انتقال فناوری دستگاه ضدعفونی کننده هوا و سطوح و ضدکرونا به فلیپین

 

قرارداد همکاری شرکت دانش بنیان راهبران توسعه پارسی گیل مستقر در مرکز رشد واحد‌های فناور شهرستان رودسر با شرکت Arvand Traders, Incفیلیپین

 

قرارداد همکاری شرکت دانش بنیان راهبران توسعه پارسی گیل مستقر در مرکز رشد واحد‌های فناور شهرستان رودسر با شرکت Arvand Traders, Incفیلیپین در خصوص انتقال فناوری دستگاه ضدعفونی کننده هوا و سطوح و ضدکرونا با تکنولوژی پلاسمای اکسیژن و تیغه های نانوتیتانیوم .

 

این قرارداد در قالب صادرات دستگاه، انتقال فناوری و تولید دستگاه در کشور فیلیپین می باشد که می تواند گام مهمی در ورود ارز به کشور عزیزمان از طریق تولیدات شرکتهای دانش بنیان باشد.

 

دستگاه تولید شده با فناوری پلاسمای اکسیژن کار می‌کند و ویروسها، باکتریها، مخمر‌ها و قارچ‌های سطح و هوا را از بین می‌برد، دستگاه مراحل دریافت تاییدیه و استاندارد‌های مورد نیاز خود را در دوره بحران کرونا گذراند و توانست تاییدیه لازم از آزمایشگاه رفرانس (مرجع) علوم پزشکی برای کرونا ویروس را اخذ کند.

 

شرکت دانشبنیان «راهبران توسعه پارسی گیل» موفق به تولید دستگاه از مدل‌های مختلف و تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی و اماکن خصوصی شد.

 

اولین آمبولانس اورژانس 115 کشور در رودسر و املش، آزمایشگاه مرجع علوم پزشکی گیلان، بیمارستان‌های رودسر، املش، رامسر و بویینزهرا و بیمارستان بینالمللی میلاد ارومیه، مساجد، کتابخانهها، ترمینال‌های مسافربری، فروشگاهها، منازل، شهرداریها، مجموعه‌های ورزشی در سطح کشور و بزرگترین کارخانه تولید چای خاورمیانه از جمله مراکزی بودند که با دستگاه ضد کرونا شرکت دانشبنیان «راهبران توسعه پارسی گیل» تجهیز شدهاند.