‫ اخبار

بازدید دکتر سورنا ستاری از مرکز رشد واحدهای فناور علوم دامی

دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در بازدید روز پنجشنبه 12 تیر ماه جاری از موسسه تحقیقات علوم دامی کشور در جلسه ای با مسئولین موسسه، بر آمادگی معاونت برای توسعه زیرساخت های موسسه در خصوص زیست بوم فناوری در حوزه دام و طیور تاکید کرد.

دکتر ستاری با تاکید بر آمادگی معاونت برای حمایت از شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه دامی، افزود: ما برای توسعه اقتصادی و علمی حوزه دام آمادگی داریم و از شرکت های این حوزه حمایت مالی می کنیم.

دکتر ستاری یادآور شد: باید موسسه فضایی باشد که جوانان با ایده و بدون سرمایه وارد شوند و پس از تولید و تجاری سازی محصول خود به عنوان یک سرمایه دار از مجموعه جدا شوند.

ایشان افزود: موسسه تحقیقات علوم دامی کشور برای توسعه زیرساخت های زیست بوم فناوری خود روی کمک های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حساب کند. معاونت علمی با جدیت موضوعات مرتبط با امنیت غذایی و خوراک دام و طیور را پیگیری می کند. پروژه های مختلفی هم در معاونت برای تحقق آن تعریف شده است.

گفتنی است، موسسه تحقیقات علوم دامی کشور با قدمت 85 ساله و دارا بودن بخش‌های پژوهشی مختلف، آزمایشگاه‌ها، ایستگاه‌های تحقیقاتی، مرکز رشد، فناوری و ترویج و با بهره گیری از نیروهای توانمند و متخصص در راستای کاهش مشکلات و انجام پژوهش‌های علمی گام بر می دارد.

 

 


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 24 تیر 1399

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0