‫ اخبار

8 مرکز نوآوری دانشگاه شهیدبهشتی افتتاح شد

هشت مرکز نوآوری دانشگاه شهیدبهشتی با حضور دکترسورنا ستاری، معاون علمی‌ و فناوری رئیس جمهوری افتتاح شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه شهیدبهشتی، مرکز نوآوری دانشکده ادبیات و علوم انسانی، مرکز نوآوری پژوهشکده علوم و فناوری پزشکی، مرکز نوآوری دانشکده الهیات و ادیان، مرکز نوآوری دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر، مرکز نوآوری دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی، مرکز نوآوری دانشکده علوم زمین، مرکز نوآوری دانشکده معماری و شهرسازی و مرکز نوآوری دانشکده مهندسی برق، هشت مرکز نوآوری بودند که با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری به بهره برداری رسیدند.
دکتر ستاری همچنین از آزمایشگاه تست حرارتی (سیستم‌های تصویربرداری نوری)، مرکز شتابدهنده پژوهشکده لیزر و پلاسما، آزمایشگاه استخراج اسانس و عرقیات پژوهشکده گیاهان و مواد اولیه دارویی و تست لوپ ئوفازی ساخت و کالیبراسیون فلومترها و پروژه طیف سنج دانشگاه شهید بهشتی نیز بازدید کرد.
وی همچنین با حضور در محل ساختمان در دست احداث برج نوآوری دانشگاه شهید بهشتی در جریان روند ساخت این برج قرار گرفت و در ادامه در مرکز نوآوری علوم انسانی و اجتماعی حضور یافت و با محققان این مرکز دیدار و گفتگو کرد.
در ادامه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، از مرکز نوآوری پارک علم و فناوری و دستاوردهای واحدهای فناور و نمایشگاه فناوری دانشگاه شهید بهشتی بازدید و صندوق پژوهش و فناوری این دانشگاه را افتتاح کرد.

منبع : روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری(عتف)