‫ اخبار

آیین تودیع و معارفه مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان، آیین تودیع دکتر امین نیکوبین مدیر سابق و معارفه دکتر عبدالمحمد کاشیان مدیر جدید مرکز رشد پارک علم و فناوری روز یکشنبه 7 دی ماه با حضور مدیران و کارکنان پارک علم و فناوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. 

در این مراسم، دکتر علی حقیقی اصل رئیس پارک علم و فناوری با اشاره به اهمیت و جایگاه مرکز رشد از تلاش های دکتر نیکوبین، مدیر سابق مرکز رشد تقدیر و تشکر نمود و دوره مدیریت را فرصت خدمت دانست و برای دکتر نیکوبین و دکتر کاشیان در پیشبرد اهداف دانشگاه سمنان آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه، دکتر نیکوبین ضمن تشکر از پرسنل حوزه فناوری گفت: در طی چند سال کار پرتلاش و جهادی کارکنان و مدیران این مجموعه، شاهد موفقیت های بسیاری در پارک علم و فناوری و مرکز رشد بودیم که نتیجه تلاش جهادگرانه همه همکاران بوده است.

دکتر کاشیان، عضو هیأت علمی دانشکده اقتصاد، مدیریت و علوم اداری و سکاندار جدید مرکز رشد، نیز ضمن تشکر از اعتماد صورت گرفته به ایشان در واگذاری مسئولیت، به ارائه برنامه های آتی خود در مرکز رشد پرداختند.

در پایان مراسم، همکاران پارک علم و فناوری و مرکز رشد، با اهدای لوح سپاس و هدیه از تلاش ها، همراهی های دکتر نیکوبین در طی دوران مدیریت ایشان قدردانی نمودند.


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 7 دی 1399

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0