‫ اخبار

موسس شرکت خلاق سوچن برگزیده جایزه مریم میرزاخانی شد

موسس برند سوچن برگزیده جایزه مریم میرزاخانی شد

طی مراسمی با حضور جهانگیری معاون اول رییس جمهور، دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، برگزیدگان جایزه "زن و علم (جایزه مریم میرزاخانی)  معرفی شدند.
در این مراسم مینا شیرانی موسس برند سوچن و مدیرعامل شرکت توسعه هنر و فناوری مکران اکنون از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان  در بخش فعالان اجتماعی برگزیده  شد.


برترین‌های جایزه مریم میرزاخانی در حوزه‌های "علوم انسانی، "علوم پایه"، "علوم پزشکی"، "فنی و مهندسی"، "هنر و معماری"، "فعالان اجتماعی" و "سرآمدان" بودند.

۱۵ داور متشکل از چهره های معتبر علمی داوری این دوره از جشنواره را بر عهده داشتند و پس طی مرحله ارزیابی و امتیازبندی، برگزیدگان جشنواره سوم توسط اعضای کمیته علمی تعیین شدند. همچنین با موافقت معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، این جشنواره معتبر و برگزیدگان آن مشمول امتیازات مندرج در آئین نامه ارتقای اعضای هیأت علمی دانشگاه ها می شوند.

بر اساس این فراخوان، رقابت در این دوره از جشنواره در ۲ بخش علمی و اجتماعی و در سه رده سنی زیر ۴۰ سال، ۴۰ تا ۶۵ سال و بالای ۶۵ سال برگزار شد.
#‫پارک علم و فناوری

مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 6 دی 1399

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0