‫ اخبار

انعقاد تفاهم نامه راه‌اندازی مرکز نوآوری دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر

تفاهم نامه راه اندازی مرکز نوآوری دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر بین پارک علم و فناوری و دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتردانشگاه شهید بهشتی منعقد شد.

به منظور ترویج و اشاعه فرهنگ نوآوری، ایجاد و توسعه تیم ها نوآور و واحدهای فناور توسط اعضای هیات علمی، دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه شهید بهشتی، تفاهم‌نامه راه اندازی مرکز نوآوری بین دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر با حضور خانم دکتر مهرنوش شمس فرد​​ رئیس دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر و پارک علم و فناوری با حضور آقای دکتر کوروش پرند رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی منعقد شد.

در همین راستا جلسه ­ی مشترک پارک و دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر، چهارشنبه 3 دی ماه با رعایت پروتکل‌ های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شد. در این جلسه آقای هوشیار کولیوند مدیر پشتیبانی و امورخدمات فناوری پارک حضور داشتند. همچنین در این جلسه رئیس پارک علم و فناوری اهداف، ماموریت­های و شورای راهبردی مراکز نوآوری در دانشکده­ها و پژوهشکده­ها را تشریح کردند.

مرکز نوآوری ­دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر، از ایده‌هایی که منجر به تولید محصولات یا ارائه خدمات، در زمینۀ های مرتبط با دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر بر مبنای تقاضا بازار باشد، حمایت می کند.