‫ اخبار

انعقاد تفاهم نامه راه‌اندازی مرکز نوآوری دانشکده الهیات و ادیان

تفاهم نامه راه اندازی مرکز نوآوری دانشکده الهیات و ادیان بین پارک علم و فناوری و دانشکده الهیات و ادیان دانشگاه شهید بهشتی منعقد شد.

به منظور ترویج و اشاعه فرهنگ نوآوری، ایجاد و توسعه تیم ها نوآور و واحدهای فناور توسط اعضای هیات علمی، دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه شهید بهشتی، تفاهم‌نامه راه اندازی مرکز نوآوری بین دانشکده الهیات و ادیان با حضور آقای دکترحسن سعیدی رئیس دانشکده الهیات و ادیان و پارک علم و فناوری با حضور آقای دکتر کوروش پرند رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی منعقد شد.

در همین راستا جلسه ­ی مشترک مدیران پارک و دانشکده الهیات و ادیان، دوشنبه 1 دی ماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شد. در این جلسه آقای دکتر عباس احمدوند معاون پژوهشی دانشکده، آقای دکتر میثم سفیدخوش عضو هیات علمی دانشکده و آقای دکتر علی اصغر سعدآبادی مدیر نوآوری و توسعه فناوری پارک حضور داشتند. همچنین در این جلسه رئیس پارک علم و فناوری اهداف، ماموریت­های و شورای راهبردی مراکز نوآوری در دانشکده ها و پژوهشکده ­ها را تشریح کردند.

مرکز نوآوری­دانشکده الهیات و ادیان، از ایده‌هایی که منجر به تولید محصولات یا ارائه خدمات، در زمینۀ های مرتبط با دانشکده الهیات و ادیان بر مبنای تقاضا بازار باشد، حمایت می کند.