‫ اخبار

معرفی شبکه باماپلتفرم نمایشگاه مجازی باما، ایده شرکت آتی سلامت محیط و کار پویا بوده که در حال حاضر در مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی یزد که به همراهی پارک علم و فناوری یزد فعالیت می کند مستقر است.
این پلتفرم  ضمن ایجاد فضای نمایشگاه  برای  معرفی  تک تک کالا و محصولات شرکتها بصورت رایگان، به دنبال توانمندسازی دانشجویان‌ از طریق ارتباط بین واحدهای درسی و کسب و کارها است.

نمایشگاه  باما در ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی استان یزد با حضور و همراهی جناب آقای دکتر طالبی، استاندار محترم یزد در مرداد ۱۳۹۸ رونمایی و مقام برتر در رویداد ملی الگوها و راهکارهای نوین همکاری دانشگاه و صنعت و جامعه در آذر ۱۳۹۸ کسب کرد.
 با هدف همکاری و یاری به کسب و کارهای حوزه های بهداشت، ایمنی و آتش نشانی، محیط زیست، منابع طبیعی، کشاورزی، آب و فاضلاب، آلودگی هوا، مدیریت پسماند، مدیریت انرژی و ... امکان معرفی و  فروش آنلاین کالاها و محصولات در سایت نمایشگاه مجازی باما از اول آذر۱۳۹۹ ایجاد گردید.
شما میتوانید ضمن معرفی کسب و کارتان، کالاها و محصولاتتان را نیز رایگان تبلیغ و آنلاین بفروشید. باما یک وبسایت کوچک رایگان در اختیار شما می گذارد.

 


دکتر محمد تقی قانعیان
نمایشگاه مجازی باما (رایگان)
09133564547
09190423080
www.bamahse.com


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 5 آذر 1399

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0