‫ اخبار

پذیرش دو شرکت معتبر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی

دو شرکت معتبر به پارک پیوستند

در جلسه کمیته جذب و پذیرش پارک علم وفناوری دانشگاه شهید بهشتی که 28 آبان ماه 99 برگزار شد شرکت پرتو آبی ابتکارنوین و شتابدهنده و استودیو توشا متعلق به هولدینگ على بابا پذیرش شدند.

شرکت پرتو آبی ابتکارنوین به مدیریت عاملی عبدالرحیم صدیقی در زمینه راه اندازی واحد تحقیق و توسعه شبکه مخابراتی ارتباطات سیار فعالیت دارد. از جمله دستاوردهای این شرکت میتوان به فراهم آوردن بستری مناسب در جهت ارتقاء شبکه کنونی  Core  در سه اپراتور موجود در کشور در راستای تحقق 5G و انجام پروژه هایی در حوزه انتقال Voice  اشاره کرد . Radio(2G,3G, 4G) از دیگر فعالیت های این شرکت است که با توجه به نیاز شبکه به تجهیزات و لایسنس های رادیویی و الگوی تجهیزات فعلی مورد توجه شرکت پرتو آبی ابتکارنوین قرار گرفته است.

شتابدهنده و استودیو توشا متعلق به هلدینگ على بابا نیزبه نمایندگی احمد ایزدپور با زمینه فعالیت گردشگری در جلسه حضور داشت. برنامه های همکاری شتابدهنده با دانشگاه شامل جذب کارآموز و متخصصان علوم متفاوت، همکاری و سرمایه گذاری در پروژه های مشترک با دانشگاه با توجه به نیاز بازار و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی متناسب با هر دانشکده، سمینارهای معرفی کارآفرینان، رویدادهای جذب ایده و مسابقات کارآفرینی خواهد بود.

منبع: روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی