‫ اخبار

لزوم حمایت و تشویق مسئولین از شرکت های فعال دانش بنیان

در نشست تخصصی نیمه حضوری و ویدیو کنفرانسی با حضور رئیس پارک علم و فناوری یزد، نمایندگان مدیریت ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد و مدیران و کارشناسان استاندارد استان یزد، دومین گواهینامه انطباق محصول دانش بنیان، توسط اداره کل استاندارد استان یزد به شرکت پویا پازیریک ایساتیس اعطا شد.
محمد مهدی لطفی، رئیس پارک علم و فناوری یزد در این نشست با بیان اینکه چند سالی است ادبیات تولید دانش بنیان در کشور و استان یزد رواج یافته است،گفت: با این که انتظار بیشتری از این ادبیات نوظهور متصور بوده ایم اما به تمام فعالان و پیشتازان این عرصه خدا قوت می گوییم زیرا آنها الگویی برای بقیه شرکت ها هستند.
وی ضمن قدردانی از مسئولین و کارشناسان شرکت دانش بنیان پویا پازیریک ایساتیس، گفت: مسئولین این شرکت در شرایط سخت کرونایی و تحریم‌های موجود توانستند با تلاش و کوشش خود دومین گواهینامه انطباق محصول دانش‌بنیان را از آن خویش و استان یزد نمایند.
لطفی افزود: از تمامی مسئولین مرتبط استانی و کشوری می‌خواهیم این شرکت‌ها را مورد تشویق قرار دهند تا انگیزه ای برای دیگر فعالان حوزه علم و فناوری باشد.
مدیرکل اداره استاندارد استان یزد نیز در این نشست با اشاره به محصول شرکت پازیریک با عنوان “دستگاه شستشوی تمام اتوماتیک فرکانسی” که قادر است در مدت سه دقیقه با تکنولوژی ارتعاشی روی فرش را بشوید، گفت: شیوه نامه صدور گواهی انطباق، گواهی محصول و نشان استاندارد دانش نماد، ویژه محصولات دانش بنیان در آذر ماه سال ۱۳۹۶ توسط سازمان ملی استاندارد ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به مراکز مرتبط ابلاغ شده است.


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 18 آبان 1399

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0