‫ اخبار

جذب بیش از 10 میلیارد تومان منابع مالی برای استان در صندوق پژوهش و فناوری گیلان

بزرگترین رویداد سرمایه گذاری خطر پذیر تاریخ گیلان در حوزه ی ICT و با سبد سرمایه گذاری بیش از بیست میلیارد تومانی برگزار شد.
     

 

رویداد سرمایه گذاری iVestبا مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی کشور، صندوق پژوهش و فناوری گیلان، سازمان فناوری اطلاعات استان گیلان و پارک علم و فناوری استان گیلان بطور کاملا آنلاین برگزار شد.

 

 

این رویداد که با شرکت بیش از ۸۰ طرح از ۱۰ استان کشور و سرمایه گذاری بیش از ده نهاد سرمایه گذاری کشور به مبلغ بیش از بیست میلیارد تومان برگزار شد، با معرفی ۱۱ طرح سرمایه گذاری به اتمام رسید.

 

صندوق پژوهش و فناوری گیلان به عنوان متولی رویداد از جذب بیش از ۱۰ میلیارد منابع مالی برای استان در این رویداد خبر داد.

 

دبیرخانه رویداد در پارک علم و فناوری گیلان تشکیل، و داوران، سرمایه گذاران، صاحبان طرح ها و علاقه مندان بصورت آنلاین در رویداد شرکت نمودند.

 

 

گفتنی است صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری ، بنیاد برکت (صندوق رویش) ، مجموعه ۱۰۰ استارتاپ ، صندوق شریف، مجموعه کارن کراد ، انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر کشور و همچنین اپراتور چهارم (ایرانیان نت) سرمایه گذاران حاضر در رویداد iVest حضور یافتند و پارک علم و فناوری استان گیلان و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان حامیان معنوی این رویداد بزرگ سرمایه گذاری بودند.

   

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری گیلان در پایان رویداد از علاقه مندان دعوت کرد ظرف یک هفته آینده جهت اطلاع از شرایط سرمایه گذاری بر روی طرح ها با صندوق گیلان از طریق آدرس http://www.gilanfund.irتماس حاصل نمایند.


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 10 آبان 1399

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0