‫ اخبار

بازدید بخشدار محترم شهمیرزاد از پردیس فناوری کیانی پارک علم و فناوری استان سمنان 1399/06/17

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان سمنان، در روز دوشنبه  17 شهریور ماه سال جاری، جلسه‌ای با حضور جناب مهندس علایی بخشدار شهمیرزاد، مهندس نظری کارشناس مسوول امور سیاسی و انتظامی بخشداری، مهندس باقریی کارشناس عمران بخشداری شهمیرزاد و مهندس تابان مدیر پردیس فناوری کیانی در سالن جلسات پردیس فناوری کیانی برگزار گردید.

در این جلسه مهندس تابان ضمن خوش‌آمدگویی به حاضرین در جلسه  به معرفی حمایت‌های پارک علم و فناوری استان سمنان پرداختند و خواستار پیگیری اعضای محترم بخشداری در خصوص معرفی این مرکز رشد به مخترعین، خلاقان و شرکت‌های صنعتی شدند.

مهندس علایی ضمن تشکر و ابراز خرسندی از فعالیت‌های پارک علم و فناوری استان، شرکت‌های نوپا و دانش‌بنیان در پردیس فناوری کیانی، در خصوص معرفی طرح‌های فناورانه و نوآورانه برای بهره‌مندی از ظرفیت‌های کامل این مجموعه در جهت رشد و توسعه کار آفرینی و اشتغال‌زایی درمنطقه اعلام آمادگی کردند. در ادامه ایشان خاطر نشان شدند نشستی تخصصی با حضور مسوولین مرکز رشد، جهاد کشاورزی، آموزش و پرورش و دانشگاه‌های شهمیرزاد به زودی باید صورت پذیرد.

در ادامه مهندس نظری با بیان اینکه در زمینه معرفی رسالت و ماموریت‌های پارک‌ علم و فناوری تبلیغات بیشتری توسط صدا و سیما باید صورت پذیرد به اهمیت تبلیغات گسترده در راستای معرفی حمایت‌های پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد فناوری تاکید داشتند.

در پایان از دفاتر واحدهای فناور مستقر در این مرکز بازدید به عمل آمد. مدیران و نمایندگان واحدهای فناور مستقر نیز به معرفی محصولات و آخرین دستاوردهای خود در حوزه فناوری پرداختند و به برخی از موانع موجود در مسیر فعالیت و پیشرفت شرکت‌ها اشاره کردند.