‫ اخبار

دیدار رئیس پارک علم و فناوری قزوین با فرماندار شهرستان آبیک در راستای فراهم نمودن بستر تاسیس پردیس علم و فناوری

مصطفی مافی رئیس پارک علم و فناوری قزوین ظهر امروز یکشنبه۲۳ شهریورماه۹۹ با شهرام احمدپور فرماندار شهرستان آبیک با هدف فراهم نمودن بستر تاسیس پردیس علم و فناوری به همت مسئولین ارشد شهرستان دیدار کرد. 

فرماندار آبیک در این دیدار ضمن استقبال از طرح مذکور و تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت های بسیار بالای شرکت های دانش بنیان و فناور درحوزه های گوناگون در سطح شهرستان، خواستار افزایش تعاملات فی ما بین و اهتمام در اسقرار پارک علم و فناوری در این شهرستان شد و تصریح کرد: امروز صنعت در ارتباط متقابل و تنگاتنگ با علم است.این شهرستان دارای ظرفیت ها و پتانسیلهای مطلوبی در حوزه های مختلف از جمله شرکت های دانش بنیان و مراکز علمی است که استقرار پردیس علم و فناوری امری ضروری در راستای ارتقاء و بهره مندی از این ظرفیت هاست.

استقرار مرکز پردیس پارک علم فناوری، جذب نخبه های علمی و استفاده از ظرفیت مجموعه مدیریت شهری، شهرک های صنعتی و واحدهای علمی می تواند شهر آبیک را از قالب شهری مهاجر پذیر و کارگری منفک و به شهری با پتانسیل های بالای علمی در همسایگی پایتخت معرفی نماید.

شایان ذکر است مقرر گردید در راستای بررسی وضعیت و ارزیابی شرایط احداث پردیس پارک علم و فناوری جلسه ای با حضور رئیس علم و پارک فناوری استان، جمعی از صاحبان واحدهای دانش بنیان و مجموعه مدیریت شهری ظرف ده روز آینده در محل فرمانداری برگزار گردد.

 

 


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 23 شهریور 1399

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0