‫ اخبار

رئیس پارک علم و فناوری البرز در نشست مجمع این صندوق خبر داد؛ افزایش سرمایه صندوق پژوهش و فناوری استان البرز از 10 به 30 میلیارد تومان

 

نشست مجمع عمومی فوق‌العاده صندوق پژوهش و فناوری استان البرز با حضور اعضای هیئت‌مدیره و سهامداران بخش خصوصی در پارک علم و فناوری البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مهندس مهدی عباسی رئیس پارک علم و فناوری البرز در نشست مجمع عمومی فوق‌العاده صندوق پژوهش و فناوری استان البرز که با حضور اعضاء برگزار شد، اعلام کرد: سرمایه صندوق پژوهش و فناوری استان البرز از 10 میلیارد تومان به 30 میلیارد تومان افزایش یافت.

وی در ابتدای این نشست، ضمن گرامیداشت ایام شعبانیه به‌ویژه فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت مهدی (عج) اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش مجموعه مدیریت استان و همه اعضای هیات مدیره و سهامداران صندوق پژوهش و فناوری استان اتفاقات خوبی در استان البرز افتاده است و همچنین صندوق پژوهش و فناوری در سال 1400 وارد پارک علم و فناوری البرز شد و بانام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در این پارک استقرار یافت.

مهندس عباسی با اشاره به شکل‌گیری  9 شتاب‌دهنده در این پارک گفت: با همکاری پارک علم و فناوری، صندوق پژوهش و فناوری و ... شاهد توسعه تجاری‌سازی و توسعه شتاب‌دهنده‌ها در سال 1401 خواهیم بود.

وی با تشکر از مجلس، سازمان برنامه‌وبودجه و وزارت علوم و مسئولان ملی و استانی برای حمایت از پارک علم و فناوری البرز خاطرنشان کرد: پارک علم و فناوری البرز ورد خوبی در بخش مختلف دارد و این موضوع در بحث پسماند یک مأموریت مهم برای پارک است و تلاش می‌کنیم در سطح ملی و استانی به مأموریت دست پیدا کنیم.

وی در پایان از همه اعضای هیات مدیره ازجمله مهندس علیزاده، مهندس باباجان و مهندس برکتین و ... تشکر کرد و برای موفقیت بیشتر در سال 1401 ابراز امیدواری نمود.

همچنین در این نشست مهندس علیزاده رئیس هیئت‌مدیره صندوق پژوهش و فناوری استان با اشاره به نقش صندوق پژوهش و فناوری استان در حمایت از اقتصاد دانش‌بنیان گفت: ضرورت دارد همه­ی اعضا برای موفقیت و تحقق اهداف و مأموریت‌های این صندوق بکوشند و برای ارتفاع جایگاه آن در عرصه علم و فناوری تلاش نمایند.

همچنین وی از تلاش‌های مسئولان پارک علم و فناوری استان درزمینه ی راه‌اندازی این صندوق تشکر نمود.