‫ اخبار

با همکاری پارک علم و فناوری البرز و برای رویداد البرز وینچر ؛فراخوان شناسایی طرح‌ها و شرکت های متقاضی در حوزه صنایع خلاق 


ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق با همکاری پارک علم و فناوری البرز و صندوق پژوهش و فناوری استان برای شناسایی طرح‌ها و شرکت های متقاضی در حوزه صنایع خلاق فراخوان داد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، مهندس مهران مهدوی مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز با اعلام این خبر گفت: ستاد فناوری های نرم و توسعه صنایع خلاق ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری پارک علم و فناوری البرز و صندوق پژوهش و فناوری استان برای شناسایی طرح‌ها و شرکت های متقاضی در حوزه صنایع خلاق فراخوان داد.
براساس این گزارش، این فراخوان فرصتی ویژه برای جذب سرمایه در رویداد البرز وینچر که در 13 بهمن ماه جاری برگزار می شود.
مدیر روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز  تصریح کرد: در رویداد البرز وینچر، طرح ها بر سه اساس طرح های طلایی، نقره ای و برنزی تقسم بندی شده اند و طرح های طلایی شامل تامین حداق 20 درصد سرمایه مورد نیاز از طرف صندوق البرز و طرح های نقره ای نیز از ضمانت اصل مبلغ سرمایه گذاری توسط صندوق البرز برخوردار می شوند. همچنین طرح های برنزی نیز توسط تم کارشناسی صندوق البرزو ارائه مشاوره های رایگان مالی بهره مند می شوند.
مهدوی با اشاره به اینکه یکی از الزامات توسعه کسب‌وکارهای نوپا، انجام فعالیت‌های توانمندسازی با هدف توسعه فناوری است تصریح کرد: در راستای توانمندسازی هر چه بیشتر استارت‌آپ‌ها و کاهش احتمال شکست این کسب و کارهای نوپا، نهادهایی به نام شتابدهنده‌ها و خانه خلاق و نوآوری شکل گرفته اند. شتابدهنده و خانه خلاق و نوآوری سازمانی منسجم و مشخص است که افراد و تیم‌های دارای طرح نوآورانه و فناورانه را انتخاب و در یک دوره چندماهه به آن‌ها خدماتی از قبیل فضای کاری تجهیز شده، آموزش، مشاوره، مربی‌گری، سرمایه‌ اولیه و ارتباط با شبکه سرمایه‌گذاران را ارائه می‌نماید.

گفتنی است پارک علم و فناوری البرز در حوزه حمایت از فناوران، توانمندسازی شرکت های دانش بنیان و فناور نقش موثری در استان البرز به عنوان قطب علم و فناوری و در نزدیکی پایتخت کشور عزیزمان ایران دارد.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر سایت اینترنتی رویداد با شماره های 09123977295 و 026347664006 داخلی 2287 تماس حاصل نمایند.


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 7 بهمن 1400

برچسب‌ها

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0