‫ اخبار

شتابدهنده شناخت و رسانه آبانا مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی کارگاه "نکات کلیدی قوانین و قراردادهای یک استارت آپ" را برگزار میکند

                                                                یکی از چالشهای مهم کسب و کارهای نوپا (استارت آپ ها) آشنایی کم بنیانگذاران با قوانین مرتبط و قراردادهای متداول در یک استارت آپ می باشد که گاهی باعث تحمیل هزینه های بالا و یا شکست یک استارت آپ می شود. گروه هنردرمانی شتابدهنده شناخت و رسانه آبانا مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی به منظور رسالت آموزشی خود و حمایت از استارت آپ ها اقدام به برگزاری یک کارگاه تخصصی با موضوع نکات کلیدی قوانین و قراردادهای یک استارت آپ کرده است. هر چند که تمام مسائل حقوقی استارت آپ ها در یک کارگاه نمی گنجد ولی آشنایی با نکات مهم آن می تواند در کاهش بسیاری از مشکلات یک کسب و کار موثر باشد. لذا هدف این کارگاه تخصصی ایجاد دانش کامل تا سر حد بی نیاز شدن یک کسب و کار از خدمات مشاوره نیست. بلکه نکات مهم و موثری در آن ارائه خواهد شد که قطعا برای پیشبرد اهداف یک  یک کسب و کار نیاز مبرم و ضروری می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لینک ثبت نام به شماره  09223475125 در واتساپ و یا در دایرکت به abana.arttherapygroup@ پیام ارسال نمایید.
لینک ثبت نام
 https://evnd.co/tBwg8