‫ اخبار

کارگاه تخصصی نکات کلیدی قوانین مرتبط و مهمترین قراردادهای یک استارت آپ در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی

یکی از چالشهای مهم کسب و کارهای نوپا (استارت آپ ها) آشنایی کم بنیانگذاران با قوانین مرتبط و قراردادهای متداول در یک استارت آپ می باشد که گاهی باعث تحمیل هزینه های بالا و یا شکست یک استارت آپ می شود. گروه هنردرمانی شتابدهنده شناخت و رسانه آبانا مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی به منظور رسالت آموزشی خود و حمایت از استارت آپ ها اقدام به برگزاری یک کارگاه تخصصی با موضوع نکات کلیدی قوانین مرتبط و مهمترین قراردادهای یک استارت آپ کرده است. هر چند که تمام مسائل حقوقی استارت آپ ها در یک کارگاه نمی گنجد ولی آشنایی با نکات مهم آن می تواند در کاهش بسیاری از مشکلات یک کسب و کار موثر باشد. لذا هدف این کارگاه تخصصی ایجاد دانش کامل تا سر حد بی نیاز شدن یک کسب و کار از خدمات مشاوره نیست. بلکه نکات مهم و موثری در آن ارائه خواهد شد که قطعا برای پیشبرد اهداف یک  یک کسب و کار نیاز مبرم و ضروری می باشد. 

شتابدهنده شناخت و رسانه آبانا، حضور در این کارگاه تخصصی را به همه فعالان استارت آپی یا افرادی که قصد دارند در یک استارت آپ فعالیت کنند، توصیه می نماید. 

به شرکت کنندگان در این کارگاه تخصصی، گواهی شرکت در دوره داده می شود.

این کارگاه دارای ضمانت بازگشت وجه است، در صورت عدم رضایت شما و اعلام آن تا 24 ساعت پس از برگزاری کارگاه، کل وجه پرداختی عودت می گردد.

مهمترین سر فصل هایی که در این کارگاه بیان خواهد شد شامل موارد زیر می باشد.

1- آشنایی با ارکان تنظیم یک قرارداد و نکات مهم آن

2- معرفی چند قرارداد مهم و متداول استارت آپ ها

3- نکات مرتبط با کسب و کارهای نوپا در قوانین جاریه کشور 

4- نکات مرتبط قانون کار و تامین اجتماعی

5- بررسی برخی چالشهای حقوقی استارت آپ ها