‫ اخبار

در مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتى دو وب سایت مدیر اینفو و بیزنگار  راه اندازی شد

 

مدیر محتواى شرکت دانش بنیان رایانگاران کسب و کار مستقر در پارک علم و فناورى دانشگاه شهید بهشتى با بیان اینکه ابزار‌های آنلاین راه‌اندازی کسب وکار را توسعه دادیم، گفت: در همین راستا ابزار مدل کسب وکار آنلاین، بوم ارزش پیشنهادی، بوم ناب، ابزار ماتریس SWOT، ایده پردازی را برای تمامی مدیران و افراد کارآفرین، استارتاپ راه اندازی کردیم.

نازنین توکلی از راه اندازى دو وب سایت مدیر اینفو و بیزنگار توسط این شرکت خبر داد و گفت: مدیر اینفو در واقع پایگاه اطلاع‌رسانی حوزه مدیریت و کارآفرینی است و تمام محتوا اعم از اخبار، رویداد، مقالات کوتاه، کاریکاتور، ویدئو و اینفوگرافی است. همچنین علاوه بر تولید محتوا"بسته‌های آموزشی تخصصی مدیریت و کارآفرینی" را نیز در حال راه‌اندازی هستیم.
وی با بیان اینکه علاوه بر موارد فوق حمایت‌های رسانه‌ای را نیز انجام می‌دهیم، تصریح کرد: این حمایت‌ها به صورت رایگان است بدین صورت که اگر رسانه‌ای رویدادی را در حوزه مدیریت و کارآفرینی برگزار کرد حمایت می‌کنیم و در قبال آن از لوگوی ما در رویداد خودشان استفاده کرده و ما را به عنوان حامی رسانه‌ای معرفی می‌کنند.
توکلی همچنین در خصوص وب سایت بیزنگار اظهار کرد: ابزار‌های آنلاین راه‌اندازی کسب وکار را توسعه دادیم تا ابزار مدل کسب وکار آنلاین، طرح کسب و کار، بوم ارزش پیشنهادی، بوم ناب، ابزار ماتریس SWOT، ایده پردازی را برای تمامی مدیران و افراد کارآفرین، استارتاپ و همه کسانی که در حوزه راه‌اندازی کسب وکار فعالیت می‌کنند؛ را راه اندازی کردیم.
مدیر محتوای وب سایت مدیر اینفو، افزود: هم اکنون الکسای مدیر اینفو 4 هزار است، ولی تمام بازدیدکنندگان به صورت ارگانیک جذب شدند. همچنین با دانشگاه‌ها نیز به صورت رایگان همکاری می‌کنیم.
برنامه وب سایت جدیدی را برای کشور‌های همسایه و خارجی در حال راه اندازی هستیم که هم اکنون در فاز بهره برداری است.