‫ اخبار

جلسه داوری پایان‌نامه‌های متقاضی بهره‌مندی از گرنت جوانه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان مرکزی جلسه داوری پایان‌نامه‌های متقاضی بهره‌مندی از حمایت‌های مرحله دوم طرح گرنت جوانه، در روز چهارشنبه 28 مهرماه جاری در محل سالن جلسات پارک و با حضور داوران منتخب این طرح برگزار گردید.

طرح گرنت جوانه با هدف حمایت از تجاری‌سازی پایان‌نامه‌های دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و زمینه‌سازی حرکت دانشگاه‌های کشور به سوی دانشگاه کارآفرین و حمایت از صاحبان ایده‌های فناور در جهت تولید نمونه اولیه (MVP) توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همکاری پارک‌های علم و فناوری از سال گذشته در سطح کشور اجرایی شده است.


با تکیه بر تجربیات پیشین از اجرای این طرح در دو فراخوان آزمایشی و اول، فراخوان مرحله دوم این طرح در 28 پارک علم و فناوری کشور و از جمله پارک علم و فناوری استان مرکزی، در تمامی حوزه‌ها به صورت عمومی اجرا گردید و پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) نیز به عنوان سازمان حامی این فراخوان در حوزه تخصصی ICT از طرح‌های حائز شرایط مورد نظر حامیان در تعدادی از استان‌ها حمایت خواهد نمود.


در مرحله دوم طرح گرنت جوانه در استان مرکزی، 5 پایان‌نامه در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه‌های اراک و تفرش در سامانه مربوطه ثبت‌نام نمودند که به منظور داوری و ارزیابی نهایی به پارک علم و فناوری استان ارجاع گردیده است.

پایان خبر./


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 29 مهر 1400

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0