‫ اخبار

بازدید رییس و مدیران ارشد پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی از شرکت افشانه طبیعی جهان در استان کرمانشاه

رییس و مدیران ارشد پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی از شرکت افشانه طبیعی جهان، به وسعت 14 هزار متر مربع  در شهرک صنعتی فرامان در استان کرمانشاه بازدید کردند. 

 این بازدید یک روزه که با حضور دکتر فریبرز مسعودی رییس پارک علم و فناورى دانشگاه شهید بهشتى، دکتر علی اصغر سعد آبادی رییس مرکز رشد و واحدهای فناور پارک، مهندس هوشیار کولیوند مدیر پشتیبانی پارک، دکتر علی اصغر لشگری سرپرست حوزه ریاست پارک و دکتر على سنبلی مدیر گروه بیولوژی پژوهشکده گیاهان دارویی انجام شد در راستای تحقق ایده محوری برای عصاره گیری از گونه های گیاهی که دارای کاربرد فراوانی در صنایع مختلف مانند داروسازی و غذایی با هدف تولید، تجاری سازی، ایجاد اشتغال، ارزآوری و صادرات از طریق تولید محصولات جدید صورت گرفت. 

 در حاشیه این بازدید، در نشست تخصصی راهکارهای عملی همکاری بین پارک علم وفناورى دانشگاه شهید بهشتى و شرکت افشانه طبیعی جهان بررسى شد. مسئولین پارک با توجه به استقبال تولید کنندگان از دانش و تجربه دانشگاه و وجود زیرساخت اولیه لازم و پتانسیل مناسب کشت گونه های گیاهی در منطقه، تشکیل شرکت دانش بنیان با همکاری پارک را در دستور کار خود قرار دادند. 

این بازدید در راستای پاسخ به نیاز برای توسعه صنایع در مناطق دارای پتانسیل مناسب در کشور به خدمات دانش بنیان دانشگاه همسو با اشتغال زایی انجام شد.

این شرکت با استفاده از ظرفیت های پارک علم و فناوری و امکانات آزمایشگاه های پیشرفته و شتابدهنده ها می تواند کیفیت محصولات تولیدی را جهت صادرات ارتقا دهد.