‫ اخبار

تست PCR در دانشگاه شهید بهشتی به ‌منظور تسریع غربالگری ویروس کووید19، در خودرو مراجعین انجام می‌شود

در راستای تسریع و بهبود غربالگری مبتلایان به ویروس کووید 19 و از میان برداشتن مشکلات و محدودیت های نمونه گیری، تست PCR در دانشگاه شهید بهشتی به صورت سواره(داخل خودرو) انجام می شود.

این شیوه نمونه برداری در راستای اجرای برنامه کاری مشترک پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی، شرکت دانش بنیان زیست فناور کاوش پارسیان مستقردر این پارک و مجتمع دارویی درمانی هلال ایران برای شهروندان تهرانی (محل استقرار دانشگاه شهید بهشتی) در نظر گرفته شده و تا زمان بازگشت به حالت عادی جامعه و گذر از وضعیت اضطراری به کار خود ادامه می دهد.

ثبت‌نام، غیرحضوری است. تنها کافی است فرد متقاضی یک روز قبل به سامانه www.tehrantest.com مراجعه و شماره پلاک خودرو و اطلاعات خود و دیگر متقاضیان همراه را ثبت ‌کند و در ساعت تعیین‌شده، مراجعین با اتومبیل از درب درکه، واقع در میدان شهریاری منطقه یک تهران وارد دانشگاه شهید بهشتی شوند و مسیر مشخص‌شده تست دهی را دنبال کرده و به مکان انجام تست برسند. متخصصان، بدون پیاده کردن مراجعین از اتومبیل خود، تنها در عرض یک دقیقه، تست گیری را انجام خواهند داد. پاسخ تست در زودترین زمان ممکن، برای متقاضی پیامک خواهد شد به‌علاوه پرداخت هزینه، قبل از انجام نمونه‌گیری صورت می‌گیرد و نتیجه تست نیز از همان سامانه قابل دریافت است