‫ اخبار

در استان البرز کلید خورد؛ همکاری پارک علم و فناوری البرز، سپاه امام حسن مجتبی(ع) و بنیاد تعاون بسیج برای حمایت فناوران

 

پارک علم و فناوری البرز، سپاه امام حسن مجتبی(ع) و بنیاد تعاون بسیج برای حمایت فناوران و صاحبان شرکت های دانش‌بنیان و فناور همکاری می کنند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز، رئیس پارک علم و فناوری در ابتدای این نشست با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های استان البرز و همچنین پارک علم و فناوری البرز در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان گفت: استان البرز دست کم بیش از دو هزار شرکت و واحد صنعتی فعال دارد و بیش از 260 شرکت دانش‌بنیان دارد بنابراین باید تلاش کنیم این ظرفیت ها به کار و اشتغال و تولید منجر شود.

مهندس مهدی عباسی با تبریک استقرار دولت سیزدهم دولت کار و کرامت اظهار داشت: با حضور دولت جدید با وجود زیرساخت های خوبی که در کشور و استان صورت گرفته، باید تلاش کنیم زمینه و بستر اشتغال در کشور را فراهم کنیم. امیدواریم بتوانیم با همکاری همه دستگاه های استان بویژه بخش خصوصی بیکاری را در بخش های مختلف بویژه دانش آموختگان جویای کار ریشه کن کنیم.

.

رئیس پارک علم و فناوری البرز با استقبال از حضور سپاه به بحث توسعه اقتصاد دانش‌بنیان گفت: پارک علم و فناوری البرز با همه امکانات آماده همکاری برای حل مسائل مختلف استان در زمینه اشتغال و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و فناور است.

سرهنگ ولی الله شادمان جانشین فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز نیز در این نشست مشترک با اشاره به تلاش های جهادی برای موفقیت در عرصه‌های مختلف گفت: یقین داریم که با تلاش های جهادی و استفاده از توان و ظرفیت نیروهای جوان می توانیم به اهداف خود برسیم همانطور که با همین روحیه توانستیم کشورمان را در زمینه  دفاعی به جایگاه شایسته ای در دنیا برسانیم.

مهدی حقی  مدیرعامل شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج( مدیر پیشگامان کشور) نیز در این نشست بر توسعه اقتصاد دانش‌بنیان از طریق توسعه شرکت های دانش‌بنیان و فناور تاکید کرد و گفت: با همکاری پارک علم و فناوری البرزجهاددانشگاهی  بستر و زمینه همکاری های خوب برای توسعه شرکت های دانش‌بنیان و فناور در بخش های مختلف استان فراهم شده است.

گفتنی است در پایان این نشست، سرهنگ ولی الله شادمان جانشین فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز ، مهدی حقی  مدیرعامل شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج( مدیر پیشگامان کشور)، مهندس رجبی  مدیر سازمان بسیج مهندسین و مدیرعامل شرکت پیشگامان استان البرز و هیئت همراه از مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری البرز بازدید کردند.

شرکت‌کنندگان، همچنین از نمایشگاه دائمی محصولات فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان و‌ فناور پارک علم و فناوری البرز بازدید کردند و از نزدیک با دستاوردهای دانش‌بنیان در عرصه‌های مختلف آشنا شدند.


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 8 شهریور 1400

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0