‫ اخبار

معرفی شرکت مانا صنعت شهراب، طراح و سازنده شیرآلات کشاورزی

شرکت «مانا صنعت شهراب» با ایده محوری «طراحی و ساخت شیرهای تخلیه آب حوضچه‌ها و استخرهای ذخیره کشاورزی» در سال 1399 تأسیس و به عنوان یک شرکت فناور در پارک علم و فناوری استان مرکزی  پذیرش گردید.

سیدعلی محمدی مدیر عامل این شرکت گفت: این شرکت پس از 6 سال کار مداوم در زمینه الگوسازی شیر آلات کشاورزی به روش ریخته گری و  پس از رفع نواقص و بهینه سازی محصول نمونه، موفق به ثبت اختراع محصول گردید و پس از آن به صورت رسمی و تجاری، فعالیت خود را با 3 نیروی متخصص آغاز کرد.

مدیر عامل شرکت مانا صنعت شهراب، هدف شرکت را از تولید شیرآلات تخلیه آب حوضچه‌ها و استخرهای ذخیره و کشاورزی، کاهش هزینه‌های بخش کشاورزی، صرفه جویی در مصرف منابع آب و ارتقای کیفی عملکرد بهتر شیرآلات در این بخش عنوان کرد.

محمدی، با اشاره به تسریع عملیات‌  آبیاری از طریق شیرهای تولید شده توسط این شرکت، بالا بودن هزینه‌ی مواد اولیه و تجهیزات ساخت به روش صنعتی را به عنوان مهم‌ترین چالش‌های پیش روی شرکت خود عنوان کرد و گفت تاکنون با حمایتهای مرکز رشد پارک علم و فناوری استان مرکزی، موفق شده ایم در فاز نیمه صنعتی محصولات قابل قبولی را تولید و به بازار عرضه کنیم. لیکن در صورت جذب اعتبارات و سرمایه گذاری و راه اندازی فضای استاندارد کارگاهی و ساخت، قادر خواهیم بود با توجه به ویژگی های خاص محصول تولید این شرکت  و بازخورد مناسبی که از آن در  بازار کسب نموده ایم، به یکی از کسب و کارهای موفق در کشور در این بخش تبدیل شویم.

 

وی در پایان افزود؛ مدیریت این شرکت به منظور تحقق اهداف خود، اقداماتی در جهت صادرات به کشور عراق انجام داده و با توسعه پایدار مبتنی بر مسئولیت‌پذیری، مشتری مداری و جلب رضایت کارفرمایان، درصدد است از شرکت‌های پیشرو در طراحی و تولید شیرآلات کشاورزی در کشور باشد.


مشخصات خبر

 
تاریخ ایجاد: 12 تیر 1400

امتیاز

امتیاز شما
تعداد امتیازها: 0