شبکه تعاملی پارک‌ها و مراکز رشد

اطلاعات گروه

فناوریها و نیازهای حوزه شیمی، صنایع شیمیایی، پتروشیمی، شوینده ها، آرایشی و بهداشتی، مواد

فناوریها و نیازهای حوزه شیمی، صنایع شیمیایی، پتروشیمی، شوینده ها، آرایشی و بهداشتی، مواد

سلام. این گروه تعاملی با این هدف تشکیل شده که از یه طرف هر گروه و واحد فناور در هر پارک و مرکز رشدی که مستقره و در هر شاخه ای از شیمی محصول، خدمات و توانمندی داره، معرفی بشه و از طرف دیگه هر فرد، سازمان یا صنعت که در زمینه شیمی، صنایع شیمیایی، پتروشیمی، شوینده ها، آرایشی و بهداشتی نیاز فناورانه داره، اعلام کنه و با هم تبادل اطلاعات داشته باشیم.

از مشارکت و همراهیتون ممنونم

سلام. این گروه تعاملی با این هدف تشکیل شده که از یه طرف هر گروه و واحد فناور در هر پارک و مرکز رشدی که مستقره و در هر شاخه ای از شیمی محصول، خدمات و توانمندی داره، معرفی بشه و از طرف دیگه هر فرد، سازمان یا صنعت که در زمینه شیمی، صنایع شیمیایی، پتروشیمی، شوینده ها، آرایشی و بهداشتی نیاز فناورانه داره

... نمایش بیشتر


زمان ایجاد: 1 مرداد 1399
تعداد اعضا: 79

مدیریت فایل‌ها

کاربران

محسن دیندار دفتر برنامه ریزی امور فناوری
میلاد حدادی مدیر مرکز رشد
مهدی آبرون
داود تفضلی مدیر مرکز رشد
سارا میری نماینده استان
عبدالمجید فرج الهی مدیر مرکز رشد
محمد زندیه شیرازی مدیر مرکز رشد
مدیر مرکز رشد
فرید شاهمرادی نماینده استان

تعداد کل کاربران: 79

زیرگروه‌ها

امکان مشاهده زیرگروه‌ها تنها برای اعضای گروه وجود دارد

تازه‌ها

 • میلاد حدادی مدیر مرکز رشد
  مرکز رشد واحدهای فناور سوانح طبیعی به عنوان اولین مرکز رشد تخصصی فعال در حوزه سوانح با همکاری بنیاد بتن ایران، اقدام به برگزاری رویداد در حوزه تکنولوژی مصالح نموده است. در اين رويداد صاحبان ايده اين امکان را دارند تا در فضايي دوستانه و فناورانه ايده‌هاي ابتکاري خود را مطرح ساخته و تحت رهبري اساتيد مجرب، ضمن تقويت مهارت‌هاي ايده‌پردازي، نقاط ضعف خود را برطرف نموده و آن را پرورش دهند.

  در خصوص چارچوب فعاليت و زمينه کاري در طول برگزاري رويداد لازم به توضيح مي‌باشد که موضوع اصلي پلیمرها در بتن و ملات بوده و زیر مجموعه‌های آن شامل انواع مصالح کامپوزیت سیمانی، کاربرد پلیمرها در بتن و مواد افزودنی شیمیایی بتن مي‌باشد که علاقه‌مندان در طي اين ايام به رقابت با يکديگر خواهند پرداخت.

  علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌تواند با مراجعه‌ به سایت مرکز، قسمت رویدادها و تکمیل فرم در این رویداد ثبت‌نام نمایند.
  www.tech.ndri.ac.ir
  مرکز رشد واحدهای فناور سوانح طبیعی به عنوان اولین مرکز رشد تخصصی فعال در حوزه سوانح با همکاری بنیاد بتن ایران، اقدام به برگزاری رویداد در حوزه تکنولوژی مصالح نموده است. در اين رويداد صاحبان ايده اين امکان را دارند تا در فضايي دوستانه و فناورانه ايده‌هاي ابتکاري خود را مطرح ساخته و تحت رهبري اساتيد م ... نمایش بیشتر
  13 آذر 1400
  1
 • معصومه نیکونژاد نماینده استان
  🔷 🔹 معرفی فناوری
  🔷 🔹 تولید آنتی‌فوم توسط شرکت بنیان شیمی همگام صنعت
  شهره نصیری، مدیرعامل شرکت دانش بنیان «بنیان شیمی همگام صنعت» در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در قزوین می‌گوید: شرکت ما در حوزهٔ تولید تخصصی آنتی‌فوم فعالیت می‌کند. آنتی‌فوم ماده‌ای است که مواد اولیهٔ اکثر صنایع و کارخانجات مانند صنایع الکل‌سازی، کارخانهٔ قند، مواد غذایی، رنگ و رزین، نساجی، پتروشیمی، بتن و بسیاری از صنایع دیگر است. برخی از محصولاتی که ما تولید می‌کنیم منحصر به فرد بوده و مخصوص شرکت ماست و پیش از این در ایران تولید نشده است. برای مثال یک نوع گرید که تولید می‌کنیم و مادهٔ اولیهٔ مواد غذایی است، تولید آن برای نخستین بار در ایران اتفاق افتاده است و حتی مشابه خارجی نیز ندارد، یکی دیگر از محصولات تولیدی ما نیز پیش از این وارداتی بوده و قیمت بالایی داشته است و به‌دلیل معطلی در گمرک، رسیدن آن به‌دست مصرف‌کننده زمان‌بر بوده است، اما اکنون با توجه به تولید داخلی این محصول توسط شرکت ما، با قیمتی پایین‌تر و به سرعت در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌گیرد.
  وی ادامه می‌دهد: پس از تحریم‌ها، بسیاری از صنایع جهت تهیهٔ مواد اولیهٔ موردنیاز خود به ما روی آورده‌اند، زیرا تحریم‌ها موجب شده واردات بسیاری از کالاها با مشکل مواجه شود و تولیدات داخلی بیشتر مورد توجه قرار گیرند.
  نصیری در ادامه به مشکلات تولیدکنندگان داخلی اشاره کرده و عنوان می‌کند: اکنون تولید ما به‌صورت تناژ است، اما یکی از مشکلاتی که بر سر راه تولید قرار دارد عدم ثبات قیمت مواد اولیه است که موجب آزار تولیدکننده شده و ما هر روز با یک قیمت مواجه می‌شویم. یکی از مشکلات دیگر نیز مواد اولیهٔ خارجی است که اکنون به‌دلیل محدودیت در واردات، دسترسی به آن سخت شده است، زیرا برخی از مواد اولیه در داخل تولید نمی‌شوند و از خارج تأمین می‌شوند. این پژوهشگر اظهار می‌کند: محصول تولیدی ما مشابه خارجی هم دارد و پیش از این محصول خارجی طرفدار بیشتری داشته است اما اکنون که یک شرکت دانش‌بنیان داخلی اقدام به تولید داخلی این محصول کرده است، موجب شده تولیدکنندگان به سمت استفاده از محصولات داخلی روی بیاورند و ما اکنون درصد بالایی از تأمین نیاز اولیهٔ صنایع در کشور را به خود اختصاص داده‌ایم اما هنوز بسیاری از تولیدکنندگان اطلاع ندارند چنین محصولی در ایران تولید می‌شود و بی‌شک گذر زمان موجب می‌شود در این امر به خودکفایی برسیم.
  نصیری دربارهٔ رابطهٔ تولیدات داخلی و میزان جلوگیری از خروج ارز از کشور بیان می‌کند: بی‌شک حمایت از تولیدات داخلی و مصرف آن‌ها موجب جلوگیری از خروج ارز از کشور می‌شود. شرکت ما به‌صورت معمول ماهیانه 300 تن تولید دارد که قبلاً این محصول تماماً وارد کشور می‌شد اما اکنون در داخل تولید می‌شود و علاوه بر ایجاد اشتغال و کارآفرینی، موجب جلوگیری از خروج ارز نیز می‌شود. تولیدات ما نسبت به نمونه‌های خارجی با تفاوت قیمت یک‌ششم به مشتریان عرضه می‌شود. در شرکت ما 10 نفر به‌صورت مستقیم و 8 نفر به‌صورت غیرمستقیم فعالیت می‌کنند.

  🔷 🔹 معرفی فناوری
  🔷 🔹 تولید آنتی‌فوم توسط شرکت بنیان شیمی همگام صنعت
  شهره نصیری، مدیرعامل شرکت دانش بنیان «بنیان شیمی همگام صنعت» در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در قزوین می‌گوید: شرکت ما در حوزهٔ تولید تخصصی آنتی‌فوم فعالیت می‌کند. آنتی‌فوم ماده‌ای است که مواد اولیهٔ اکثر صنایع و کارخانجات مانند صنایع الک ... نمایش بیشتر

  10 اسفند 1399
  4
 • معصومه نیکونژاد نماینده استان
  🎯 رویداد رفع نیازهای فناورانه صنایع شیمیایی استان قم
  🔶 محورها:
  ✔ فرمولاسیون و محصولات جدید
  ✔ داخلی سازی مواد اولیه
  ✔ تجهیزات و ماشین آلات و قطعات خاص
  26 بهمن 1399
  5
 • معصومه نیکونژاد نماینده استان
  🔶 اعلام نیاز فناورانه
  🔷 سازمان متقاضی : پارک علم و فناوری اذربایجان شرقی
  ♦ عنوان تقاضا : تولید مواد پلیمری منعقدکننده جابگزین مواد پلی الکترولیت تجاری جهت آب گیری لجن در تصفیه خانه های فاضلاب
  🌐 راه ارتباطی : آقای لشگری - کارشناس دپارتمان بازاریابی و تجاری سازی پارک آذربایجان شرقی با شماره تماس 04134264014 - 34365003
  26 بهمن 1399
  2
 • معصومه نیکونژاد نماینده استان
  ❇ اعلام نیاز فناورانه
  ❇ متقاضی : مرکز شتاب دهی نوآوری و تجاری سازی فناوری های انرژی پارک علم و فناوری استان سمنان
  ❇ عنوان تقاضا: شناسایی ساختمان شیمیایی و گروههای عامل جوهر ماشین های جت پرینتر جهت استفاده در خطوط تولیدی اکسترودر
  13 بهمن 1399
  2
 • معصومه نیکونژاد نماینده استان
  ◀ عنوان : اعلام نیاز فناورانه در حوزه صنایع غذایی
  ◀ شرکت متقاضی : نان آوران فرتاک جنوب
  ◀ عنون تقاضا: خنثی سازی سم مایکوتکسین موجود در کپک نان جهت تولید غذای دام و طیور
  ◀ شماره تماس : آقای نورالهی 09173698936
  13 بهمن 1399
  1
 • معصومه نیکونژاد نماینده استان
  🔷 فراخوان جهت سرمایه گذاری روی طرح ها
  🔹 شرکت متقاضی : صنایع نانوتک آینده
  🔹 اطلاعات تکمیلی و شرایط ثبت نام 👇 👇
  11 بهمن 1399
  1
 • معصومه نیکونژاد نماینده استان
  🔶 اعلام نیاز فناورانه
  🔸 شرکت متقاضی : شیمی بافت
  🔸 تجهیزات و خدمات مورد نیاز به شرح فایل زیر می باشد:
  16 دی 1399
  2
 • معصومه نیکونژاد نماینده استان
  ♦ رویداد رفع چالش فناوری واستارت آپ رنگ و صنایع وابسته -با رویکرد شبکه سازی
  6 دی 1399
  0
 • معصومه نیکونژاد نماینده استان
  💎 اعلام نیاز همکاری
  شرکت متقاضی : فناوران زیست سبز دریا
  3 دی 1399
  1
'':
محو شدن
اسلاید
امتیاز: