شبکه تعاملی پارک‌ها و مراکز رشد

اطلاعات گروه

پارک علم و فناوری کردستان

پارک علم و فناوری کردستان

تبادل تجربه، اطلاع رسانی، طرح سوال


زمان ایجاد: 21 تیر 1399
تعداد اعضا: 39

مدیریت فایل‌ها

کاربران

نماینده استان
مجید قربان زاده مدیر مرکز رشد
محسن دیندار دفتر برنامه ریزی امور فناوری
عبدالباقی قادرزاده مدیر مرکز رشد
شهاب خوش خوی مدیر مرکز رشد
مهدی آبرون
داود تفضلی مدیر مرکز رشد
تقی فرهنگ نیا مدیر مرکز رشد
فرزاد اسکندری مدیر مرکز رشد

تعداد کل کاربران: 39

زیرگروه‌ها

امکان مشاهده زیرگروه‌ها تنها برای اعضای گروه وجود دارد

تازه‌ها

 • محمدسیروان برزنجی کارمند پارک
  پارک علم و فناوری کردستان با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان کردستان و فن بازار منطقه‌ای استان کردستان برگزار می‌کند؛
  رویداد استارتاپ دمو (مجازی) برای رفع نیازهای فناورانه در حوزه صنایع غذایی
  به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری کردستان، غذا، حیاتی‌ترین و راهبردی‌ترین نیاز یک جامعه است و توسعه در هر حوزه‌ای، بدون تأمین این نیاز مهم، ناممکن به نظر می‌رسد. رقابت‌ میان صنایع پیشرفته و عظیم غذایی سراسر جهان، اهمیت استفاده از راه‌کارهای نوآورانه و فناورانه را برای تأمین غذای سالم، توسعه اقتصاد و تضمین سلامت جامعه دوصدچندان کرده است. رويداد «رفع نیازهای فناورانه در حوزه صنایع غذایی» با رويكرد حل چالش‌هاي صنايع مختلف در این حوزه، با همکاری پارک علم و فناوری کردستان، شرکت شهرک‌های صنعتی و فن بازار منطقه‌ای استان کردستان، برگزار می‌گردد. در اين رويداد، از یک سو با تبیین موضوع و احصاء چالش‌های فناورانه صنایع، و از سوی دیگر با شناسایی و عرضه ظرفیت‌ها و پاسخگویی به چالش‌های صنایع غذایی، تلاش می‌شود زیان وارده به اقتصاد کشور به حداقل برسد.
  این رویداد فرصت مناسبی جهت ارائه چالش‌های فناورانه در حوزه صنایع غذایی فراروی صاحبان این صنعت قرار می‌دهد و امکان تجاری‌سازی نوآوری‌ها و راه‌حل‌های فناورانه را برای شركت هاي فناور، دانش بنيان، اساتيد، محققان، دانشجويان و ساير علاقه‌مندان فراهم می‌نماید.

  محورهای رویداد شامل:
  صنایع تبدیلی و تکمیلی
  بسته بندی محصولات غذایی
  مواد اولیه و فرمولاسیون
  تجهیزات و ماشین آلات خط تولید
  توزیع و بازاریابی محصولات غذایی
  روش‌های کاهش ضایعات صنایع غذایی
  بهره‌برداری از پسماندهای تولید در صنعت غذا
  در این استارتاپ دمو جوایزی برای تیم‌های برتر در نظر گرفته شده است که علاوه بر پذیرش سه طرح برتر در پارک علم و فناوری کردستان و حضور در رویداد سرمایه‌گذاری فرشتگان کسب و کار، جوایز نقدی به 5 میلیون تومان به تیم اول، 3 میلیون تومان به تیم دوم و 2 میلیون تومان به تیم سوم تعلق خواهد گرفت.
  گفتنی است که آخرین مهلت ثبت نام در این رویداد 1399/11/24 می‌باشد. داشتن تیم کاری و نمونه اولیه جهت حضور در رویداد الزامی می‌باشد.

  پارک علم و فناوری کردستان با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان کردستان و فن بازار منطقه‌ای استان کردستان برگزار می‌کند؛
  رویداد استارتاپ دمو (مجازی) برای رفع نیازهای فناورانه در حوزه صنایع غذایی
  به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری کردستان، غذا، حیاتی‌ترین و راهبردی‌ترین نیاز یک ج ... نمایش بیشتر

  13 بهمن 1399
  0
 • شهاب خوش خوی مدیر مرکز رشد
  ا سلام و احترام؛
  خواهشمند است در صورت امکان، مدیر مرتبط با بخش واحد های فناور حوزه کشاورزی و صنایع مرتبط در ان پارک جهت تعامل و هم افزایی بین این بخش ، با بنده تماس بگیرند.
  قبلا از مساعدت شما صمیمانه سپاسگزاریم. با اهدای احترام خوش خوی مدیر مرکز رشد کشاورزی پارک علم و فناوری کرمانشاه 09188392512 --- 08331031 داخلی 410
  20 آذر 1399
  0
 • محمدسیروان برزنجی کارمند پارک
  گسترش روابط پارک علم و فناوری کردستان و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان
  امید به حل مشکلات فناورانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان توسط نخبگان پارک علم و فناوری کردستان

  در ابتدای جلسه مهندس گیتی منش مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان ضمن خیر مقدم اظهار داشت: واحد پژوهش و فناوری شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به صورت متمرکز در تهران فعال است و کمیته‌های پژوهشی منطقه نیز نیازمندی‌های خود را از مرکز تامین می‌کنند. می با اشاره به اینکه سیاست شرکت در حوزه پژوهش، نیاز محور است، گفت: در دوران مدیریت جدید همکاری‌ها با مراکز علمی، پژوهشی و فناوری به سمت شناسایی مشکلات و حل آنها با استفاده از دانش موجود در مراکز دانشگاهی، پارک‌ها و سایر مراکز پژوهشی رفته است. وی در پایان جلسه اظهار امیدواری کرد: به عنوان استانی مرزی، شناسایی شرکت‌های دانش بنیان، شناسایی ظرفیت‌های آنها و بهره‌مندی از تجربه و دانش این عزیزان می‌تواند ما را در ارتقای سطح فناوری مبادی‌های مرزی و ارائه خدمات درخور یاری رساند و به همین منظور تعامل نزدیک‌تر و کارشناسی را در دستور کار خود قرار می‌دهیم.
  در ادامه دکتر احسنی مسئول ارتباط با جامعه پارک علم و فناوری کردستان ضمن تشکر از تشکیل جلسه، بیان کرد: تشکیل این جلسه و آغاز همکاری‌های جدی با شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی را به فال نیک می‌گیریم. وی سپس به توضیح مختصری در خصوص شرکت‌ها و حوزه‌های فعالیت آنها پرداخت و عنوان کرد: حضور جوانان نوآور و فناور این نوید را می‌دهد که برخی از مشکلات استان در حوزه فناوری را بتوان توسط همین نخبگان حل کرد. وی سپس به معرفی برخی از شرکتهای دانش بنیان و فعالیت‌ها و دستاوردهای آنها پرداخت و اظهار داشت: تعدادی از این شرکت‌ها صادرات نرم افزاری و سخت افزاری به کشورهای دیگر داشته‌اند که نشان از شایستگی آنها در حل چالش‌ها و نیازهای استان و منطقه می‌باشد. شاید که برگزاری استارتاپ‌های نیاز محور شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بتواند یاریگر شما عزیزان باشد. مسئول ارتباط با جامعه پارک علم و فناوری تصریح کرد: پس از بحران کرونا نیاز به بهره‌گیری از فناوری و فضای مجازی بیش از پیش احساس شده و فناوری در تمامی ساحت‌های زندگی ما رسوخ کرده است. وی استفاده از فناوری را برای حل بحران‌های آینده الزامی دانست و گفت: تغییرات اقلیمی و زیستی چالش‌های آینده بشر هستند و جز با فناوری نمی‌توان با آنها مقابله کرد که امیدواریم پارک علم و فناوری بتواند در رویارویی با این چالش‌های به جامعه کمک نماید.
  گفتنی است که در پایان جلسه مقرر شد که مدیران شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی پس از احصای نیازهای فناورانه خود از پارک و شرکت‌های مستقر بازدیدی برای حل این مشکلات به عمل آورند.

  گسترش روابط پارک علم و فناوری کردستان و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان
  امید به حل مشکلات فناورانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان توسط نخبگان پارک علم و فناوری کردستان

  در ابتدای جلسه مهندس گیتی منش مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان ضمن خیر مقدم اظهار داشت: ... نمایش بیشتر

  5 مرداد 1399
  0
 • محمدسیروان برزنجی کارمند پارک
  پارک علم و فناوری کردستان در راستای تعامل با تمامی ارگان‌ها و دستگاه‌های استان، تمامی تلاش خود را در حوزه اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی به کار خواهد بست
  30 تیر 1399
  0
 • محمدسیروان برزنجی کارمند پارک
  در دیدار مسئولین پارک علم و فناوری کردستان با مدیر امور شعب بانک تجارت استان کردستان عنوان شد؛
  جوانان نوآور و فناور پارک علم و فناوری کردستان می‌توانند نیازهای فناورانه بانک تجارت را در سطح استانی و ملی مرتفع نمایند.
  دکتر احسنی مسئول ارتباط با جامعه پارک علم و فناوری کردستان و برزنجی مسئول روابط عمومی پارک علم و فناوری کردستان در دیدار با مدیر امور شعب بانک تجارت و برخی از مدیران این بانک در استان، بر گسترش روابط پارک و بانک تجارت تاکید کردند.
  به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری کردستان، در این دیدار دکتر احسنی ضمن تشکر از حسن اعتماد مسئولان بانک تجارت، به معرفی خدمات و دستاوردهای پارک علم و فناوری پرداخت و اظهار داشت: حضور بیش از 600 نخبه علمی، فناوری و صاحب ایده عمدتا جوان در پارک علم و فناوری کردستان، زمینه را برای حل مشکلات و ارائه راه‌حل‌های فناورانه و ابتکاری برای دستگاه‌ها و ارگان‌های استان کردستان هموار نموده است. مسئول ارتباط با جامعه پارک علم و فناوری کردستان در ادامه افزود: با توجه به پتانسیل استان کردستان در حوزه‌های ICT، فناوری نرم و کشاورزی، این نخبگان نیازمند حمایت‌های مادی و معنوی برای راه‌اندازی کسب‌و‌کارهای مبتنی بر فناوری و نوآوری هستند.
  دکتر احسنی با اشاره به، بند (ح) تبصره (9) ماده واحده قانون بودجه سال 1399 كل كشور و آئين نامه مصوب جلسه 11 / 03 / 1399 هيئت محترم وزيران كليه شركت‌ها، بانك‌ها و موسسات انتفاعي وابسته به دولت مندرج در پيوست شماره (۳) اين قانون، مكلفند در اجراي تكاليف قانوني مربوط، حداقل چهل درصد (۴۰ ٪) از هزينه امور پژوهشي خود را در راستاي حل مسائل و مشكلات خود از قبیل توسعه و ارتقای فناوری و نوآوری، دیجیتال مارکتینگ از طریق دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي و پژوهشي و پارک های علم و فناوری به مصرف برسانند. وی در ادامه اظهار داشت: پارک علم و فناوری کردستان با داشتن بیش از 100 واحد فناور و شرکت دانش بنیان جهت انجام کلیه فعالیتهای مبنتی بر دانش و فناوری در حوزه های مختلف علمی و تخصصی اعلام همکاری نموده و با برگزاری استارتاپ ویکندهای ایده محور و بر اساس چالشهای موجود در دستگاههای اجرایی در جهت رفع و بهبود اهداف سازمانی دستگاهها اعم از مالی، اقتصادی، بیمه ای، خدماتی، کشاورزی، انرژی، آب و خاک و هوا، مدیریت پسماند، فرهنگی، اجتماعی، کسب و کارهای روستایی، گردشگری و صنایع دستی، غذایی و دارویی، شیمیائی و ... اقدام نماید.
  در ادامه برزنجی مسئول روابط عمومی و امور بین‌الملل به برخی از دستاوردهای شرکت‌های پارک اشاره نمود و بیان کرد: برخی از پروژه‌های بزرگ ملی و استانی توسط جوانان استان کردستان در حال اجرا است. در زمان کرونا نیز برخی از شرکت‌های پارک همگام با کادر درمان و بهداشت و مدافعان سلامت به تولید وسایل و تجهیزات ضدعفونی و بهداشتی همت گماشتند و خوشبختانه جزو پارک‌های علم و فناوری پیشگام در این زمینه بودند. برزنجی پیشنهاد داد که با توجه به رویدادهای نوآورانه‌ای که در پارک علم و فناوری برگزار می‌شود، بانک ملی به عنوان حامی ایده‌های نو حضور یابد.
  جناب آقای حسین‌زاده مدیر امور شعب بانک تجارت استان کردستان نیز با استقبال از پیشنهاد همکاری‌های علمی، پژوهشی و فناوری با پارک علم و فناوری کردستان، اظهار داشت: بانک تجارت به عنوان یکی از پیشروترین بانک‌ها در زمینه تجارت الکترونیک تمامی سعی خود را در حمایت از جوانان نخبه و صاحب اندیشه به کار خواهد بست. وی در ادامه افزود: در دوران مدیریت جدید با رویکرد توسعه پایدار استان کردستان، به دنبال حمایت حداکثری از ایده‌های نو و مبتکرانه بوده و در این راه به دور از هرگونه بروکراسی اداری به دنبال ارائه خدمات و تسهیلگری به ایجاد کسب و کارهای نوپا در استان می‌باشیم. وی در پایان اظهار امیدواری کرد که در آینده بسیار نزدیک با حضور در پارک و بازدید از شرکت‌ها و واحدهای فناور زمینه‌های همکاری بانک با پارک و شرکت‌ها و واحدهای فناور را بررسی نمایند.
  در این جلسه آقایان میره‌وندی معاون اجرایی، یوسفی روابط عمومی بانک تجارت استان کردستان نیز حضور داشتند.

  در دیدار مسئولین پارک علم و فناوری کردستان با مدیر امور شعب بانک تجارت استان کردستان عنوان شد؛
  جوانان نوآور و فناور پارک علم و فناوری کردستان می‌توانند نیازهای فناورانه بانک تجارت را در سطح استانی و ملی مرتفع نمایند.
  دکتر احسنی مسئول ارتباط با جامعه پارک علم و فناوری کردستان و برزنجی مسئول روابط ع ... نمایش بیشتر

  30 تیر 1399
  1
 • نماینده استان
  28 تیر 1399
  0
 • نماینده استان
  شرکت‌ها و واحدهای فناور پارک علم و فناوری کردستان در دوران کرونا چه کرده‌اند
  تولید محلول های ضدعفونی
  بسیار ممون آقای برزنجی
  21 تیر 1399
  0
 • محمدسیروان برزنجی کارمند پارک
  شرکت‌ها و واحدهای فناور پارک علم و فناوری کردستان در دوران کرونا چه کرده‌اند
  تولید محلول های ضدعفونی کننده الکلی، غیر الکلی و ماسک و ارائه خدمات مرتبط با شرایط کرونایی از جمله فعالیت‌های شرکت‌ها و واحدهای پارک علم و فناوری کردستان در دوران کرونا بوده است.
  به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک علم و فناوری کردستان، با آغاز دوران کرونا فعالیت برخی از شرکت‌ها و واحدهای فناور به مبارزه با این همه‌گیری و همچنین تسهیل فعالیت‌های شهروندان به ویژه در حوزه خریدهای اینترنتی بر روی فضای مجازی معطوف شد. گزارشی از این فعالیت‌ها به شرح زیر در اختیار شما مخاطبان گرامی ارائه می‌گردد:
  1. ژیوان طب آسیا به مدیر عاملی جناب آقای دکتر احمدی، تولید کننده : محلول ضد عفونی بر پایه الکل با ظرفیت 10 تن در ماه و ضد عفونی کننده برپایه ترکیبات چهار ظرفیتی آمونیوم با ظرفیت 2 تن در ماه
  2. صنعت ساینا سپهر به مدیر عاملی جناب آقای مهندس بیدوند، تولید کننده: ماسک پنج و سه لایه با ظرفیت تولید 10000 عدد در روز
  3. میدیا تجهیز شیمی به مدیر عاملی جناب آقای دکتر شمی، تولید کننده: افزودنی ضدعفونی کننده (بیمارستانی) بر پایه نمک های آمونیوم نوع چهارم پلیمرهای مایع یونی با ظرفیت تولید 2000 تن در ماه
  4. پویا ایده پرداز صنعت امید به مدیر عاملی جناب اقای مهندس صمدی، تولید کننده: گیت ضدعفونی کننده خودرو، تجهیزات و اشخاص با ظرفیت تولید 200 دستگاه در ماه
  5. کاوش هوشمند کارا به مدیر عاملی جناب آقای مهندس نعمتیان، تولید کننده: دستگاه اسپری ضد عفونی اتوماتیک ( full body ) با ظرفیت 200 دستگاه در ماه
  6. شهرآرایان نواندیش زریبار به مدیر عاملی جناب اقای مهندس تبنا، تولید کننده: ماسک سه لایه با ظرفیت تولید 2000 عدد در روز و لباس بیمارستانی با ظرفیت تولید 500 دست در ماه
  7. تیروژکاران غرب به مدیر عاملی جناب آقای مهندس جبالی، تولید کننده: ماسک سه لایه با ظرفیت 10000 عدد در روز و لباس بیمارستانی با ظرفیت تولید 500 دست در روز
  8م هه‌نگوینی گولانی کردستان به مدیر عاملی جناب آقای مهندس شریفی، تولید کننده: تولید ضدعفونی کننده بر پایه بر موم (به‌ره موم) با ظرفیت تولید 5 تن در ماه
  9. تبادلات الکترونیک غرب به مدیر عاملی جناب آقای مهندس قهرمانی، طراحی و تولید: اپلیکیشن شهروندی، پلتفرم آموزش الکترونیک، سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض و بهای خدمات شهرداری‌ها، سامانه پرداخت الکترونیکی کرایه در ناوگان حمل و نقل عمومی، سامانه فروش برخط کالاو خدمات اصناف، سامانه هوشمند خودرویی پایش و ثبت خودرو ها در پارک حاشیه ای
  10. ساراتی به مدیر عاملی جناب آقای مهندس زبردست، تولیدکننده: سیستم مدیریت و آموزش آنلاین و ویدئوکنفرانس ویژه مدارس و دانشگاه‌ها تولیدشده به چهار زبان فارسی، کردی، عربی و انگلیسی و مورد استفاده در بیش از 23000 مرکز آموزشی و مدارس کشور
  11. عمران و خانه گستر به مدیر عاملی جناب آقای مهندس کریمی، تولید کننده: نوبت دهی اینترنتی پزشکان و مراکز درمانی تولید شده به چهار زبان فارسی، کردی، عربی، انگلیسی و درحال رایزنی جهت پیاده سازی کردستان عراق
  12. رایانش ابری کردستان به مدیر عاملی جناب آقای مهندس نویدی، تولید کننده: شبکه خدمات پرداخت پل کارت
  13. کارزان به مدیر عاملی جناب آقای مهندس دلیر ایزدی، تولید کننده: بازارچه اینترنتی زریبار برای کسب و کارهای کوچک و متوسط
  14. اهورا پرداز کردستان به مدیر عاملی جناب آقای مهندس قوامی، تولید کننده: سامانه آنلاین نوبت دهی پزشکان و سامانه رایگان مشاوره تخصصی پزشکان (ژین ) با تاکید بر ویروس کرونا
  15. ژیر سامانه خیال ( مان مارت) به مدیر عاملی جناب آقای مهندس مبین لطیفی، تولید کننده: فروشگاه اینترنتی مان مارت
  16. سنه آگرین به مدیر عاملی جناب آقای مهندس توکلی، تولید کننده: فروشگاه اینترنتی سنه آگرین

  شرکت‌ها و واحدهای فناور پارک علم و فناوری کردستان در دوران کرونا چه کرده‌اند
  تولید محلول های ضدعفونی کننده الکلی، غیر الکلی و ماسک و ارائه خدمات مرتبط با شرایط کرونایی از جمله فعالیت‌های شرکت‌ها و واحدهای پارک علم و فناوری کردستان در دوران کرونا بوده است.
  به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پارک ... نمایش بیشتر

  21 تیر 1399
  1
'':
محو شدن
اسلاید
امتیاز: