شبکه تعاملی پارک‌ها و مراکز رشد

اطلاعات گروه

رویداد هم سرمایه گذاری مرکز رشد فناوری دانشگاه شاهد

این گروه جهت اطلاع رسانی خدمات تجاری سازی و حمایتی ایجاد شده است.


زمان ایجاد: 25 آبان 1399
تعداد اعضا: 1

مدیریت فایل‌ها

کاربران

تعداد کل کاربران: 1

زیرگروه‌ها

امکان مشاهده زیرگروه‌ها تنها برای اعضای گروه وجود دارد

تازه‌ها

 • حضور شرکت افرند کیازر سپهر(شرکت مستقر در مرکز رشد دانشگاه شاهد) در سومین برنامه نانو استارت آپ ها
  نمایشگاه رونمایی از محصولات توسعه داده شده در سومین برنامه نانواستارتآپ، از جمله برنامه های حمایتی ستادنانو، با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و با حضور ۲۰ گروه فناور در روزهای ۱۸ و ۱۹ اسفندماه1399 در محل آن صندوق برگزار شد.
  افرند کیازر سپهر یکی از استارت‌آپ‌های حاضر در سومین برنامه نانواستارت‌آپ‌ها است. این شرکت که در مرکز رشد فناوری دانشگاه شاهد مستقر است؛ اقدام به تولید ماده ضدعفونی‌کننده پایه گیاهی کرده که در آن از فرمولاسیون نانوامولسیون استفاده شده است. گیاهان مورد استفاده در این محصول بومی ایران هستند.
  نیما حق‌شناس مدیرعامل شرکت افرند کیارز سپهر درباره این محصول می‌گوید: «این محصول ضدعفونی‌کننده، یک نانوآمولسیون روغن گیاهی است که با استفاده از عصاره ۸ گیاه دارویی بومی ایران ساخته شده است. نتایج بررسی‌های ما نشان می‌دهد که این ضدعفونی‌کننده قابلیت از بین بردن انواع عوامل بیماری‌زا را در کمتر از یک دقیقه دارد».
  وی درباره ساز و کار این فناوری می‌گوید: « نانوامولسیون مورد استفاده در این ضدعفونی‌کننده به صورت عمده روی غشاء سلولی اثر می‌گذارد . یکپارچگی غشاء را از بین می‌برد و در ادامه موجب نشت مواد سلولی نظیر یون‌ها، اسیدهای نوکلئیک و ATP به خارج از سلول می‌شود.»
  به گفته مدیرعامل افرند کیارز سپهر، این ضدعفونی‌کننده گیاهی با پوست سازگار بوده و حساسیت ایجاد نمی‌کند و فاقد الکل است. همچنین در تولید آن از مواد آتش‌زا استفاده نمی‌شود و عاری از ترکیبات صنعتی مضر نظیر کلر، پراکسید هیدروژن، فلزات سنگین و هیپوکلریت اسید است.
  این فناور جوان که دانشجوی دوره دکتری نانوفناوری است از دریافت مجوزهای اولیه مربوط به محصول خبر داد و گفت: «نمونه آزمایشگاهی تولید شده و مجوزهای مربوط به آن نیز اخذ شده است. در حال تست‌های تکمیلی میدانی هستیم و همچنین در حال مذاکره برای جذب سرمایه‌گذار برای تولید انبوه این محصول هستیم.»
  این محصول برای ضدعفونی‌کردن دست، سطوح، دام و طیور، کفش و داشبورد و حتی صفحه تلفن همراه قابل استفاده است.

  حضور شرکت افرند کیازر سپهر(شرکت مستقر در مرکز رشد دانشگاه شاهد) در سومین برنامه نانو استارت آپ ها
  نمایشگاه رونمایی از محصولات توسعه داده شده در سومین برنامه نانواستارتآپ، از جمله برنامه های حمایتی ستادنانو، با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی و با حضور ۲۰ گروه فناور در روزهای ۱۸ و ۱۹ اسفندماه1399 در ... نمایش بیشتر

  19 اسفند 1399
  0
 • شرکت دانش بنیان طنین پرداز پاسارگاد مستقر در مرکز رشد دانشگاه شاهد شاهد، برنده لوح زرین بخش فن آفرینان و تندیس زرین بخش فرصتهای سرمایه گذاری پانزدهمین جشنواره شیخ بهایی شد
  4 آذر 1399
  0
'':
محو شدن
اسلاید
امتیاز: