شبکه تعاملی پارک‌ها و مراکز رشد

اطلاعات گروه

مالکیت فکری

مالکیت فکری، به ابداعات و دستاوردهای ذهنی اشاره دارد. اختراعات، آثار ادبی و هنری، نمادها، نام و تصاویر مورد استفاده در تجارت و به‌طور خلاصه، تمامی دارایی‌های نامشهودی که با استفاده از قدرت فکر و ذهن انسان پدید آمده است را می‌توان در قالب دارایی‌های فکری تعریف نمود. امروزه مالکیت فکری به صورت گسترده‌ای در حوزه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. منافع حاصل از کاربردهای سیستم مالکیت فکری، به قدری واضح و آشکار است که نمی‌توان جهانی عاری از این مفهوم را متصور شد. مالکیت فکری، پدیده‌ای بسیار حیاتی برای کسب‌وکارهای امروزی محسوب می‌شود که در عین حال، رفاه و پیشرفت بشریت نیز به آن وابسته است.

در این گروه ما بر آنیم که علاوه بر به اشتراک گذاری نکات لازم و ضروری فرآیندهای ثبت پتنت، فضایی را جهت هم افزایی و انتقال تجربیات مخترعین و فناوران محترم به وجود آوریم.

با به اشتراک گذاری تجربیات خود سایرین را در فرآیند ثبت اختراع یاری نمایید.

مالکیت فکری، به ابداعات و دستاوردهای ذهنی اشاره دارد. اختراعات، آثار ادبی و هنری، نمادها، نام و تصاویر مورد استفاده در تجارت و به‌طور خلاصه، تمامی دارایی‌های نامشهودی که با استفاده از قدرت فکر و ذهن انسان پدید آمده است را می‌توان در قالب دارایی‌های فکری تعریف نمود. امروزه مالکیت فکری به صورت گسترده‌

... نمایش بیشتر


زمان ایجاد: 4 شهریور 1399
تعداد اعضا: 23

مدیریت فایل‌ها

کاربران

نماینده پارک
حمیدرضا کریمی
فضه الزهرا عبدالرزاقی
محدثه صداقت

تعداد کل کاربران: 23

زیرگروه‌ها

امکان مشاهده زیرگروه‌ها تنها برای اعضای گروه وجود دارد

تازه‌ها

 • نماینده پارک
  با سلام
  معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال جهش تولید، رویداد ملی «صنایع روستا دوست» را با هدف شناسایی فرصت های جدید و نوآورانه اشتغال در مناطق روستایی بمنظور بهره وری در تولید و توسعه اشتغال در مناطق روستایی و محروم و نیز حمایت از مخترعین، صاحبان ایده های صنعتی نوآورانه، شرکت های دانش بنیان و سایر فعالان این عرصه برگزار می نماید.

  تعریف صنایع روستا دوست در این رویداد عبارت است از همه محصولات صنعتی که

  1) نوآورانه باشند.

  2) در مقیاس کوچک روستایی به صرفه باشند.

  3) دارای فناوری ساده و قابل پشتیبانی در روستا باشند.

  در فراخوان این رویداد از صاحبان محصولات یا ایده های صنعتی با مشخصه های فوق دعوت شده است تا ضمن ثبت طرح خود (به آدرس roostadoost.emdad.ir) از مزایای آن شامل جوایز نقدی (برای 3 طرح برتر)، نمایش محصولات در نمایشگاه بین المللی، معرفی محصولات به بازارهای هدف، تسهیلات قرض الحسنه (برای طرح های منتخب)، سرمایه گذاری توسط کمیته امداد (یا سایر شتابدهنده های حاضر در نمایشگاه)، امکان اجرای پایلوتی طرح و .. بهره مند شوند.

  با سلام
  معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال جهش تولید، رویداد ملی «صنایع روستا دوست» را با هدف شناسایی فرصت های جدید و نوآورانه اشتغال در مناطق روستایی بمنظور بهره وری در تولید و توسعه اشتغال در مناطق روستایی و محروم و نیز حمایت از مخترعین، صاحبان ایده های صنعتی نوآورانه، شر ... نمایش بیشتر

  23 شهریور 1399
  0
 • 17 شهریور 1399
  2
'':
محو شدن
اسلاید
امتیاز: